בזמן שאתם יושבים וחושבים איך לגוון בחיי האהבה והמין שלכם, מישהו כבר הספיק לשלב בין TRX  לסקס והמציא את אחד ממוצרי הסקס האולטימטיבים : נדנדת אהבה. במבט ראשון זה נראה אביזר אקרובטי שלא יתאים לכל אחד, אבל אחרי שקצת מתיידדים ומכירים, הנדנדה יכולה להיות הדבר, בהא הידיעה, שירים את לכם את הסקס למקומות שלא דמיינתם. בעצם כל מה שלא הצלחתם לעשות עד היום שכרוך בסקס בעמידה או בהישענות על קירות, תוך כדי החזקה לא פשוטה, מתאפשר בקלות עם הנדנדה הזו.

נדנדת הסקס היא רכה חזקה ונוחה. בנדנדה 2 רתמות מרופדות להחזקת הישבן הגב או האגן, 2 רתמות לירכיים ו2 רצועות נוספות לידיים. הנדנדה בטיחותית לחלוטין לשימוש. קלה לתלייה, ולא תופסת המון מקום כך שניתן לתלות כשרוצים, לאחסן אותה בארון כשאתם לא משתמשים בה ולהשאיר את הוו תלייה שלה. בנוסף הנדנדה מתכוונת לכל גובה שתרצו כדי שתתאים לצורך שלכם ולגוף שלך. יש נדנדות שמתחברות למוטות מתח, לדלתות, ונדנדות מקצועיות שבאות עם מתלה מתכת חזק ויציב משל עצמן. כך שתוכלו לבחור את הנדנדה שהכי מתאימה לביתכם.

נדנדת סקס - נדנדה לאוהבים
דירוג:
100%
מחיר מבצע 590.00 ₪ 790.00 ₪

נדנדת SWING יוקרתית

לחץ כאן לפרטים נוספים

הנדנדה מאפשרת שליטה מלאה בעוצמה במהירות ובעומק החדירה. בשילוב עם תחושת ציפה חוסר משקל והרפיה. גיוון הוא שם המשחק. במאמר הזה אנחנו נסקור 5 תנוחות מתוך שלל תנוחות אפשריות על הנדנדה. אלו תנוחות בסיסיות וכיפיות שעם הזמן והביטחון שנרכש בשימוש הנדנדה, יהוו בסיס לתנוחות חדשות שאתם תמציאו. נדנדות סקס תוכלו למצוא בחנויות הסקס המובילות.

מסיונרי קצת אחרת

שבי בישיבה פשוטה על הנדנדה, כאשר הישבן  על הרתמה והרגליים מפושקות בעזרת רתמת הירכיים. את יכולה לאחוז ברצועות הידיים ולהיות זו שקובעת את קצב הנדנוד או לחבק את הבן הזוג (או בת הזוג) שעומד מולך. באותה התנוחה בן/בת הזוג יכול גם לעמוד על ברכיו ולרדת לך. אפשר גם להישען אחורה לשכיבה, להרפות ולתת לבן הזוג לנדנד אותך על איבר המין  שלו. בתנוחה הזו את יכולה להרים את הרגליים, להניח על הכתפיים של בן הזוג ועל ידי זה להעמיק ולהעצים את החדירה.

דוגי סטייל בתעופה

תנוחה שדומה לדוגי ניתן ליצור בשכיבה על הבטן על הרתמה, ידיים חופשיות או אוחזות ברצועות שמיודעת להן, רגליים פשוקות כשגב כף הרגל מונחת על הרתמות של הירכיים. בצורה הזו את בעצם דואה באוויר ובן הזוג מקרב ומרחיק אותך ממנו. את יכולה להרפות את הראש למטה, להישען בנוחות על הרתמה ובעצם לאפשר אורגזמה מתוך הרפיה ונוחות.

אוראלי משוכלל

בשכיבה על הנדנדה, כשבן הזוג מולך על הברכיים, מתחנן ואוהב, הפה שלו מול האגן שלך, ירכיים מפושקות על ידיי הרתמות. למשהו קצת יותר אגרסיבי וכייפי את יכולה ליצור תנועה קטנה של נדנוד שתיצור התנגשויות רכות בין הווגינה לבין הפנים של בן הזוג. אם בא לכם להתחלף בן הזוג יכול להיות זה ששוכב על הנדנדה ואת הברכיים מענגת אותו. אפשר להחזיק את הירכיים של מי שמתנדנד, לסגור אותן סביב האוזניים וליצור קונכיית אהבה שתשתיק את כל רעשי העולם ותיצור לכם בועה קסומה שהיא רק שלכם. אם את מרגישה נועזת במיוחד את יכולה להרפות את הראש אחורה, למאיין חצי גשר ועל הדרך להזרים דם לראש למתוח היטב את כל החוליות של עמוד השדרה וליהנות ממין אוראלי בתנוחה שלא באמת יכולה להתאפשר בלי הנדנדה.

נדנדת סקס "Garrett"- נדנדה לאוהבים
דירוג:
100%
מחיר מבצע 699.00 ₪ 1,190.00 ₪

Garrett - לאוהבי התענוגות האמיתיים של החיים. הנדנדה מגיעה עם כל החלקים הדרושים לחיבור לתקרה כולל קפיץ ההופך את הנדנדה לקופצנית , כל מה שנותר זה לעשות חור בתקרה ולהתחיל להנות!

לחץ כאן לפרטים נוספים

רכיבה אתגרית

אם מתחשק לכם להתחלף ובא לך להיות למעלה, בן הזוג יכול להיות זה שיושב על הנדנדה, את יכולה לשבת עליו כשכפות הרגליים נוגעות ברצפה. להקפיץ את עצמך עליו, תוך כדי שאת נעזרת בידיות לתמיכה. אפשר לכוון את הנדנדה לתלייה נמוכה יותר ולעשות את אותה התנוחה רק כשאת עם הגב לבן הזוג רוכבת הפוך.

סקס סקווט

גם אם מעולם לא עשית אף סווקט בחייך ואת וחדר כושר זה עולמות שלא נפגשים, הנדנדה תגלה לך עוד משהו שלא ידעת על עצמך. הנדנדה תאפשר לך ללא מאמץ, לעשות סקווטים מעל איבר המין של בן הזוג או מעל פניו. בקפיצות קטנות וקלילות, בישיבה באוויר, כשהרתמה תומכת את הירכיים שלך באוויר ובן הזוג שוכב על גבו על הרצפה. בן הזוג יכול להחזיק את הירכיים שלך ולשלוט גם הוא בקצב התנועה וההקפצה.

התנוחות האלו הם רק חלק קטן מהמגוון האדיר שאפשר ליצור יחד עם הנדנדה, עם הזמן הביטחון יגדל וההבנה של האביזר תאפשר לכם לגלות תנוחות חדשות משלכם.

ניתן לקבל יעוץ והכוונה לשימוש נכון ובטיחותי בנדנדה בחנות אביזרי המין שלנו SUPER TOYS

בואו לבקר!