מין אנאלי

מין אנאלי לתענוג בלתי נשכח. לעיסוי נקודת הג'י ועוד. דילדואים מסיליקון או פלאג חרוזים אנאלי. למימוש פנטזיות פרועות במיוחד..

לכל מי ששמע שסקס אנאלי מיוחד במינו מבחינת התחושות גם לגבר וגם לאישה, זה נכון, אבל מין אנאלי כרוך גם בכללי זהירות במיוחד למתחילים. כדי להבין למה זה מושך כל כך אנשים להתנסות בכך מספיק אם נאמר שעוצמת האורגזמה וההנאה מהחיכוך גדולה גם אצל נשים וגם אצל גברים, מה שהופך את זה לאקט כמעט שוויוני בהנאה שלו. לגבר יש יותר חיכוך בגלל צורת ההידוק של האיבר הפנימי ובגלל התכווצות השרירים, ולאישה יש אורגזמה חזקה בגלל ריבוי כלי הדם והעצבים באזור. בשילוב עם גירוי הדגדגן בזמן החדירה הסקס האנאלי יכול להיות שדרוג משמעותי לסקס שלכם.

להתנסות עם ויברטור אנאלי

 

כיצד מתחילים בסקס אנאלי?

כאמור, הבסיס לכל ההתנסות של מין אנאלי חייב להיות סבלנות, זהירות והסכמה מלאה לכך. חוסר סבלנות או כפייה של האקט יסתיימו בתחושת השפלה ונזקים לאגו. אם השתכנעתם שאתם רוצים לנסות, הכלל הראשון הוא להתרוקן כדי למנוע תאונות ולשטוף טוב את האזור גם מעט מבפנים. אחרי ההתרוקנות את מוכנה ונקייה לחלוטין, ללא חשש. למי שרוצה לוודא זאת ולהתנקות עוד יותר אפשר לעשות חוקן, כדי להיות בטוחים.

להתנסות עם חרוזים אנאליים

 

אל תתחילו בהחדרת איבר המין

פי הטבעת אינו מתרחב אוטומטית אלא יש להרגיל אותו להחדרה. התחילו עם סיבובים עדינים של אצבע מסביב לפתח, או בעזרת הלשון (רימיניג) גם כדי לגרות. אפשר להשתמש בקצה של באט פלאג שקונים מראש למי שמעדיף ללא מגע יד. אגב, גם ידיים וכל מה שמחדירים חייבים להיות נקיים לחלוטין. לאט ובהדרגה חדרו פנימה והתחילו בתנועות החוצה ופנימה וגם מעגליות כדי לגרות את האזור להתרחב ולהתרגל לגוף הזר בתוכו. הגירוי גורם גם לרטיבות אצל האישה, מה שיקל על החדירה בהמשך. גירוי נוסף שיכול להקל על החדירה הוא גמירה וגינאלית לפני כן. ההרפיה של השרירים באגן תסייע להרפיית השרירים גם שם.

להתנסות עם פלאג אנאלי רוטט

 

הכנה לקראת חדירה מלאה

סיכוך האיבר או הבאט פלאג יכול להיעשות עם חומר מיוחד על בסיס מים. חומרים ייעודיים כאלה אינם גורמים לזיהומים ולדלקות והם גם נספגים, מה שאינו קורה עם חומרי סיכוך על בסיס שמן. בניגוד למיתוס, דווקא וזלין הוא חומר גרוע ומסוכן לשימוש.

להתנסות עם פלאג אנאלי

            

החדירה עצמה

מרגע שהאזור רפוי יותר ומגורה מספיק כך שלאישה עצמה נעים והיא מתחילה להגיע לאורגזמה, אפשר לחדור בהדרגה כל עוד הגודל והרוחב מאפשרים זאת. החדירה היא לשיקולכם, אם באיבר המין או בכל אביזר מין אחר שמתאים לכך ואינו גדול מדי ועלול לגרום לנזק. להבדיל מסרטי פורנו, לא נכון שאיבר מין יכול לחדור במלואו תמיד וזה מותאם למבנה הגוף של האישה. יש להיזהר מחבטות אגרסיביות מדי אם הן כרוכות בכאב בגלל חשש לפגיעה פנימית, ויש לוודא כל הזמן שהפרטנרית נהנית מכך.

מין אנאלי
הגדר מיון בסדר יורד

פריטים 1-16 מ243

עמוד
לכל עמוד
 1. מבצע!
  פלאג אנאלי כסוף לבבי מפלדת אל חלד "Esme"
  דירוג:
  100%
  מחיר מבצע 99.00 ₪ 139.00 ₪
 2. מבצע!
  סט של 4 פלאגים אנאלים למתחילים
  דירוג:
  80%
  מחיר מבצע 129.00 ₪ 169.00 ₪
 3. מבצע!
  פלאג אנאלי כסוף אימוגי מפלדת אל חלד 2.8 ס"מ רוחב
  דירוג:
  100%
  מחיר מבצע 99.00 ₪ 129.00 ₪
 4. מבצע!
  פלאג אנאלי קלאסי מסיליקון רפואי
  דירוג:
  94%
  מחיר מבצע 89.00 ₪ 159.00 ₪
 5. מבצע!
  "Lovisa" הפנטזיה האנאלית מסיליקון רפואי
  דירוג:
  80%
  מחיר מבצע 99.00 ₪ 169.00 ₪
הגדר מיון בסדר יורד

פריטים 1-16 מ243

עמוד
לכל עמוד