סקרים ונהנים

התחלתי עבודה חדשה ומשעממת להחריד כסוקרת טלפונית. ציפיתי ליום אפרורי, אבל אז ענה לי לקוח מסתורי עם קול עמוק וסקסי. לא יכולתי שלא לגעת בעצמי. כמובן שהלכתי אליו, וכשהגעתי, חיכתה לי הפתעה.

 

השעון המעורר הטריד את מנוחתי. גררתי את עצמי מהמיטה לחדר האמבטיה, והבטתי במראה. קמתי טוב היום. התלתלים הבלונדינים שלי הסתדרו בדיוק במקום, מבליטים את הירקרקות בעיניי. בחנתי את החזה המלא והזקור ששיפצתי בקיץ שעבר, לא שהיו לי קטנים לפני, ממש לא. אני אוהבת הכל בגדול. תפסתי את השדיים שלי בהנאה, לא יכולה לחכות לגבר הבא שיחפון אותם ויטפל בהם כמו שמגיע להם. שמתי אודם אדום לוהט על השפתיים החושניות באופן טבעי שלי. זהו. חוץ מזה, לא צריך כלום. לבשתי את ג'ינס הרטרו שלי מגיל 16 שעדיין עולה עלי ומבליט את הישבן שלי, שגם בגיל 30 מושך מבטים ברחוב. אין גבר שלא ירצה אותי, קרצתי לעצמי. הכנתי לעצמי קפה וישבתי בסלון ביתי, מותחת את הצוואר הארוך שלי ומתכוננת לעבודה החדשה שלי כסוקרת טלפונית בחברת 'פיש אנד פישר - ציוד לאקווריומים'. פתחתי את המייל ובחנתי את רשימת הלקוחות. מאות שמות ומספרים. התחלתי להתקשר.

 

לאחר עשר שיחות טלפון ארוכות עם לקוחות מייאשים הרשיתי לעצמי להציץ בשעון. עברו רק ארבעים דקות. נאנחתי בחוסר סבלנות ועיניי נעצרו על השם נוח רותם. בוודאי מצפה לי עוד שיחה מרתקת על דגי קרב עם פנסיונר משועמם. חייגתי וחיכיתי ארוכות על הקו. השיחה נענתה, נוח שתק.

 

"שלום נוח, אני יעל. רציתי לשאול אותך מספר שאלות על חוויית השימוש באקווריום של 'פיש אנד פישר', האם תוכל להשאיל לי כמה דקות מזמנך?"

"בוודאי". נשמע קול נמוך וגברי מעבר לקו.

"נהדר. איך הגעת אלינו ל 'פיש אנד פישר'? א. דרך האינטרנט, ב. מכר, ג. מודעה בעיתון".

"אינטרנט. את נשמעת נורא סקסית, אמרו לך פעם?"

"תודה רבה" הסמקתי. "כיצד היית מתאר את יחס העובדים ב'פיש אנד פישר'?

א. לא מסייעים

ב. מסייעים, אך לא מועילים

ג.  מועילים, אך לא מסייעים

ד. מועילים ומסייעים"

"מועילים מאד ומסייעים ממש". אמר בבטחון הקול הנמוך והמחוספס. "במיוחד את".

"חמוד. בהנחה שדגים זה רצח, לאן תיקח אותי לדייט?

א. לאכל בורי בנמל

ב. לאכל מושט בצימר בקיבוץ עין פרגוד

ג. למושב לאכל אשכים מקורמלים של אמא שלי

ד. יד ושם"

"אני מעדיף שתבואי אלי. את בטוחה שאת קוראת את הסקר הנכון?"

"בטוחה, מיטב המוחות מרכיבים דיאליזות לסקר על מנת שלקוחותינו יהיו שבעי רצון ומסופקים. וחזרה לעניינינו, אתה בחנות סקס וחושב עלי. במה תפתיע אותי?

א. רוקט פוקט

ב. תחפושת סקסית של תלמידת בית-ספר

ג. דילדו קריסטל

ד. סלט ניסואז"

"דילדו, כמובן".

"תשובה נכונה" חייכתי ותחושת שובבות מילאה אותי. "יפריע לך אם אני אשחק עם עצמי בזמן שאנחנו מדברים?" שאלתי כבדרך אגב. היה שקט. פחדתי שהברחתי אותו.

"בתנאי שתספרי לי מה את עושה" ענה בקול מתנשף.

"אני מלטפת את הדגדגן שלי עם האצבע".

"תכניסי משהו" דרש נוח בקולו המחוספס.

"אם היית נותן לי לסיים את המשפט, היית מבין שהויברטור שלי כבר עמוק בפנים" נזפתי בו.

"תגנחי בשבילי".

"אני לבד ואני צריכה גבר שידחוף לי משהו בשביל לגנוח".

"חבל, אני יכול לטפל בך במקום שאת תעשי את כל העבודה. אני אעבור בחנות סקס ואביא לך צעצוע חדש. רוצה?"

"אין לך מושג כמה" הרגשתי את הרטיבות גוברת בין רגליי. "איך אתה עכשיו?"

"פנוי. בואי. אני אסמס לך את הכתובת".

 

עזבתי את הכל ונסעתי לכתובת מפונפנת בהוד השרון. הגעתי לווילה עצומה, עליתי במדרגות הגישה לדלת כפולה עליה הבהב השלט 'משפחת רותם'. יכול להיות שהוא נשוי? דפקתי בדלת. אולי אלמן, או גרוש כי אישתו לא הייתה מספקת אותו. הדלת נפתחה. נעמדה מולי אישה עם ישבן רוחבי, נראית בשנות החמישים, כנראה המנקה.

"שלום, את באת לנוח?"

"כן".

"בואי תיכנסי" הוביל אותי ישבנה פנימה. הסלון היה עצום, כל צעד שלי הכה הד ברצפת הפרקט עם השתקפות תאורת נברשת הקריסטל.

"נוח בחדר שלו". הפנה אותי הישבן לחדר במעלה מדרגות הנירוסטה. עליתי למעלה ודפקתי בדלת.

 

"מה?" נשמע הקול העמוק חסר סבלנות.

"זאת יעל, מהסקר".

"מה, באמת באת?" ענה בהתלהבות "בואי, תיכנסי".

פתחתי את הדלת. מי צנצנת עם דג זהב רטטו בקצב מוסיקת גראנג' המכה תדרים מאוסים בקירות עמוסי פוסטרים של נשים צהובות שיער עירומות. נוח ישב מול המחשב, כחוש מדי לקולו.

"חשבתי שאמא שלי לא תהיה, מצטער" חייכו במבוכה פניו מלאי הפצעונים. "אני שמח שבאת, את יכולה לשבת" הזיז את מנורת הלבה ופינה לי מקום בסמוך אליו.

"בן כמה אתה?" התיישבתי על מיטתו.

"אני מתגייס שבוע הבא" האיבר שלו עמד להתפוצץ מבעד למכנסיו.

"בכיף הייתי נותנת לך רב"ט. תקשיב, אני, לא נעים לי, חשבתי שאתה מבוגר יותר".

"אל תדאגי, כיף איתי". עיסה את הירך שלי בידיים חזקות ולכד את עיניי. "את בדיוק. איך. שתיארתי" בהה בחזה שלי ונשק לי. היו לו את השפתיים הכי רכות שהרגשתי בחיי.

"טוב, אני יכולה להישאר קצת" הנחתי את ידיו על השדיים שלי והוא חפן אותם בחזקה.

 

נוח נישק את צווארי וירד לאט, לאט למטה, מנשק את הפטמות שלי, לא מפספס שום נקודה. הוא הוריד באלגנטיות את מכנסיי, ליבו האיץ מהתרגשות. הוא פישק את רגליי והעביר את לשונו על הדגדגן שלי, שהזדקר מיד. הוא ירד עם הלשון למטה, והחדיר לי אותה לתוך הנרתיק. פתחתי את שפתיי ונתתי לו להיכנס כמה שיותר עמוק.

"את טעימה" הרים את ראשו ופתח את המגירה בסמוך למיטה.

"מה יש לך שם?" שאלתי בסקרנות.

"הפתעה קטנה שקניתי במיוחד בשבילך בחנות אביזרי מין" ענה ושלף דילדו קריסטל מנצנץ, היישר מהאריזה. הוא החדיר אותו עמוק בין רגליי וסובב אותו בפנים. לא הייתי מוכנה לעונג של הזכוכית בתוכי. תמיד אהבתי אביזרי מין מכל הסוגים אבל הפעם היה נעים באופן יוצא מן הכלל תוך כדי הגניחות שלי ראיתי את איברו הגדול והזקוף.

"תיכנס אלי, עכשיו" פקדתי עליו. נוח הוציא את הדילדו ושם אותו בפי. ליקקתי את הדילדו בהנאה, ואז נוח סובב אותי בחזקה וחדר אלי. הוא הרגיש לי כל-כך נעים בפנים, נאנקתי בזמן שהוא נע בתוכי. עמדתי לגמור וצעקתי מרוב עונג.

"אסור לך לגמור עכשיו" נוח סתם את פי בידו ונכנס אלי חזק ומהר יותר, מתגרה בכוונה. הוא הרים את גבי לתנוחת קאובוי הפוך. הוא תפס את מותניי והניע אותי במהירות על איברו. לא יכולתי להחזיק את עצמי, בבת-אחת הגענו שנינו לאקסטזה, כל החדר רעד ושנינו התפוצצנו בקולות. ואז הכל נרגע.

 

"וואו" פלטתי.

"נהנית?" שאל, לא בטוח בעצמו.

"אתה רציני? זה היה וואוו". בהיתי במנורת הלבה.

"גם לי" חייך. "סיגריה? אני אדליק קטורת, אמא שלי לא תדע".

"ברור".

"את אוהבת את פרל ג'אם?" הדליק לי סיגריה.

"הם בסדר".

"מה בסדר? הם כאילו הלהקה הכי טובה בהיסטוריה אחרי קולד פליי".

"טוב, כבר מאוחר, אני צריכה ללכת". כיביתי את הסיגריה בצנצנת המים "היה ממש כיף, במיוחד אהבתי את הדרך בה השתמשת במוצרי מין בזמן המשחק המקדים".

"את לא רוצה להיות חברה שלי?" גימגם.

"לא, ככה זה בדיוק מה שאני רוצה. ביי, חמוד". ירדתי לסלון, משאירה את נוח לבכות למנורת הלבה ולשוחח עם דג הזהב, שהביא אותי לכאן מלכתחילה. סירבתי לעוגת הפרג של הישבן הרחב ויצאתי החוצה. ריחפתי ברחובות עם שיער פרוע וריח של סקס, הרגשתי מדהים, אני מתה על העבודה החדשה שלי.