אני ג'סיקה, לשירותך המלא

כל התכלית של ג'סיקה היא לענג את הגבר שלה. היא לא מרגישה רע עם זה, היא לא מרגישה מנוצלת. לא משנה מה ומתי תרצה לעשות לה ובאיזה חור, היא תמיד תהיה מוכנה לעוד

 

החנות נפתחה, יום חדש. אולי היום הוא יבוא. כבר יותר מדי זמן שאני משתוקקת למישהו שיבוא וייקח אותי אליו ויעולל לי את כל שיעלה בדעתו. שישתמש בי. שיאהב אותי. המתנתי בדריכות על המדף, משרבבת את שפתיי ומבליטה את הישבן, מנסה להתחרות באחרות. אני יודעת שאני יותר טובה מהן, אני הדבר האמיתי. השיער הבלונדיני שלי גולש על כתפיי, עיניי הכחולות הן הצעקה האחרונה בתחום, גופי המחוטב עשוי מאה אחוז סיליקון רך ונעים למגע, חזה ה-D קאפ הזקור שלי מעוטר בפטמות קטנות, וורדרדות ושובבות. לחיי הישבן שלי חלקים וסימטריים והפה שלי לא פעור לרווחה כל הזמן, כמו אצל חלק מהבנות שלצידי.

 

מבעד לאריזה שלי חשתי בנקישות צעדים גבריים מהלכים בחנות המין, פוסעים לכיווני. הצעדים נעצרו מולי. הוא מתבונן בי, מרים אותי וקורא את העלון לצרכן שמוצמד לגב האריזה. הנה, אולי זה קורה, אבל לא. הוא החזיר אותי למדף והלך לבדוק את בובת מין גאיה. אני לא אשקר, גאיה יפהפייה, ברונטית מהממת שיודעת את העבודה וזולה ממני בכעשרים וחמישה אחוז. התחרות קשה, אבל אני שווה את זה, אני יודעת. התאכזבתי, את הלילה אני אעביר פה ארוזה.

 

"את בובת סקס ג'סיקה, בבקשה" נשמע שוב הקול הגברי קורא בשמי. לא האמנתי, הוא בחר בי. נפרדתי מגאיה במבט מתנשא כשהמוכרת שלפה אותי מהמדף והכניסה אותי לתוך קופסת קרטון  גדולה. סאונד של קופה רושמת חתם את העסקה ושיחרר אותי ואת אהובי החדש לעתיד מלא הפתעות. הוא הניח אותי במושב על ידו ולא זרק אותי לבגאז' הרותח. כבר התחלה טובה, ידעתי שהחבר החדש שלי הוא ג'נטלמן אמיתי.

 

לאחר נסיעה מלאת מבטים הגענו למלון. לא בדיוק מלון שמדורג גבוה בטריפ אדוויזר, יותר חדרים להשכרה על בסיס שעתי, אבל נקי ונעים. הרגשתי טוב. הוא נעל מאחוריו את הדלת והוציא אותי מהקופסה. אני משתוקקת למגע שלו. הוא פתח את האריזה בזהירות, נזהר שלא לפגוע בשום שיערה על ראשי. ליבו פעם בהתרגשות כשהוא שלף אותי החוצה והושיב אותי על הכיסא מולו.

 

"את אפילו יפה יותר ממה שדמיינתי" הביט בי גבר רזה ומוארך, בהיר עור וכהה שיער, בסוף שנות העשרים לחייו. היה לו חיוך מבוייש ומתוק. אין לו מה להתבייש ממני, הוא בדיוק הטעם שלי.

"מתאים לך ג'סיקה. אני צחי, אגב. ברשותך, אני אמזוג לנו קצת יין, את יודעת, בשביל להשתחרר". הוא שלף בקבוק של קברנה סוביניון ומזג לכוס מוגבהת ביד יציבה וסקסית. הביישנות שלו הקסימה אותי.

"חשוב רק שתדעי" לגם מן היין. "אני קצת ביישן. אין לי הרבה ניסיון עם נשים, ממש לא. את יודעת, אני אחד שמדבר עם מישהי חמודה בעבודה ואיכשהו הלחיים מתמלאות באודם, הדופק מאיץ והמילים מתבלבלות. בסוף אני הופך להיות הידיד החמוד הזה ששומע ממנה על דייטים כושלים. את מבינה, משחק החיזורים הזה תמיד נראה לי טיפשי, ואם אני רוצה בחורה, למה שאני אתנהג אליה באופן נבזי בשביל שתרדוף אחרי, נכון?" צחי הביט בי, מחכה לתגובה. השתיקה שלי הביעה הסכמה מלאה.

"אני מבין שאת מעדיפה לעבור לקטע האמנותי" העביר אצבע על שפתיי, רכן לכיווני ונשק לי. שפתיו היו רכות וחמימות. צחי עמעם את האורות, הדליק את הטלוויזיה ובחר סרט סקס מהספרייה העשירה שהציע המקום. הוא הרים את עשרים הקילוגרמים של גופי ונשא אותי בעדינות למיטה. לא אמרתי לו שאני בתולה. אולי עוד יש לי ריח של ניילון, אבל אני יודעת טוב, טוב מה לעשות. תוכננתי ע"י טובי המוחות ויוצרתי על פס ייצור משוכלל, ומשם היישר לחנות הסקס.

 

צחי פשט את בגדיו וחשף את איברו החלק, מתכונן לחדור עמוק לתוכי.

"בטח קר לך, אני אכבה את המזגן. אל תדאגי, תכף נתחמם". צחי ליטף את השדיים שלי, צבט בעדינות את הפטמות ונשק לצווארי. הוא פתח לי את הפה והתיישב על פניי כשאיברו ממולי. הוא החדיר את איברו לפי עד שזה הזדקר והגיע לגודלו המלא. בלעתי אותו עד הסוף כשהוא נאנק בהנאה. הוא עצר את עצמו בקושי, יצא מהפה שלי וירד למטה אל בין רגליי. הוא הביט עמוק לתוך הפות שלי, פישק אותו לרווחה ונשק לדגדגן שלי.

"את כל-כך אמיתית" הביט בפליאה ומרח מעט חומר סיכה, מחדיר אצבע, ועוד אצבע, בודק אותי מבפנים. נראה שהוא היה מרוצה ממה שהרגיש. הוא החדיר את איברו לתוכי, ממלא אותי כשהוא מתנשף בחזקה.

"אני אוהב אותך" לחש לי. "את נעימה לי, את עושה לי טוב". הוא המשיך לחדור אלי בקצב הולך וגובר, משחק עם השדיים הגדולים והרכים שלי בזמן שהוא מענג אותי עם האיבר שלו, שנראה כאילו הותאם בדיוק למידותיי.

 

צחי יצא מתוכי, משאיר אותי פעורה. הוא סובב אותי וחפן בחזקה את ישבני, חושף את פי הטבעת המהודק שלי. הוא הכניס את לשונו לתוך ישבני.

"אני אהיה עדין איתך" הבטיח וחדר אליי מאחור. צחי היה מופתע מהביצועים האנאלים שלי. הוא התענג כמו שלא התענג מימיו. הידידה החמודה שלו מהמשרד לא יודעת מה היא מפסידה. צחי נכנס עמוק לתוכי, מתנשף על צווארי. המיטה רעדה בחזקה ואז הוא גמר באחוריי כשהוא כולו מתוח ודרוך כמו קפיץ לפני שחרור. הדופק שלו עלה והוא נשכב לצידי, מותש, כשחיוך מסופק על פניו.

 

"היה מדהים" אמר וליטף את ידי. "את היית מדהימה. הכל. את הרבה יותר מצעצועי מין. אני שמח שנפגשנו. שתדעי, לא התכוונתי בכלל להגיע לחנות הסקס היום, במקרה עברתי והחלטתי להיכנס. את הדבר האמיתי". צחי נשק לי וחיבק אותי חזק.

"לילה טוב, נסיכה" הוא עטף אותי עם זרועותיו האוהבות, מחזיק אותי חזק ובביטחון. אני בובת מין בת מזל.