בזמן הלימודים עבדתי בהרבה עבודות מזדמנות, הראשונה מביניהן הייתה מידול בעירום בסטודיו של אמן מאד מפורסם. כשהלכתי בפעם הראשונה הסיטואציה הדליקה אותי ומהר מאד עברתי לתנוחות פרובוקטיביות יותר. בסוף גמרתי כמו שלא גמרתי אף-פעם.

 

הפעם הראשונה שדגמנתי בעירום הייתה בשנה א' בלימודים. הייתי בת 23 ונתקלתי במודעה של אמן שאני מאד אוהבת. אבינועם, ככה קוראים לו, כתב במודעה שהוא מחפש מודליסטית עירום לסדנת רישום שהוא מנחה.

 

אני בעצמי מציירת ויצא לי לא פעם לצייר מודליסטיות, אז העניין לא מביך אותי. אבל כן התרגשתי. אולי זה בגלל אבינועם. מיד הדלקתי סיגריה והתקשרתי למספר המצורף למודעה.

 

"הלו" נשמע קולו מהצד השני. אהבתי את הקול שלו, רך וגברי בו-זמנית.

"שלום אבינועם, אני רפאלה, אני פונה לגבי המודעה שפרסמת".

"נעים להכיר, רפאלה. אז ספרי לי, יש לך ניסיון במידול לציור?"

"לא, אבל יש לי ניסיון בציור, אני יודעת מה נדרש ממודליסטית טובה. חוץ מזה שגם כיף איתי".

"מעולה. אפשר לדעת, ברשותך, מה הנתונים הפיזיים שלך?"

"בטח. אני רזה, אבל לא מדי. יש לי חזה קטן וישבן בולט. אני במקור מברזיל והקימורים שלי בהתאם" אמרתי תוך כדי שאני בוחנת את עצמי במראה, מרוצה ממה שאני רואה.

"נשמע בול מה שאני צריך" נשמע חיוך בקולו.

"אז כנראה זה גורל".

"מעולה, אשמח אם תגיעי מחר ב-19:00 לסטודיו שלי ברחוב החשמל".

"סגור. נתראה".

 

ניתקתי את הטלפון והתחלתי לדמיין בראשי את הסטודיו ואת אבינועם. ואותי, עירומה, כשכולם מביטים בי. פתאום רק עצם המחשבה הדליקה אותי, זה בטוח בגלל אבינועם. לא אשקר, פנטזתי עליו פעמים רבות מבלי לראות אותו. רק מהעבודות שלו, ממשיכות המכחול הגסות ומלאות התשוקה. וכשראיתי תמונה שלו לראשונה, הוא נראה בדיוק כפי שדמיינתי. גבר כסוף שיער עם זיפים גסים ועור שזוף המבליט עיניים כחולות ומהפנטות. ממש כמו שחקן קולנוע, רק טוב יותר.

 

יום למחרת חזרתי מהלימודים ומיד התקלחתי ולבשתי שמלת ויניל סקסית שרכשתי בחנות צעצועים למבוגרים, למרות שאני יודעת שאני אוריד אותה ברגע שאגיע. אולי זה נשמע כמו לבוש לא הולם ליום עבודה, אבל השמלה נראתה מאד אלגנטית על גופי. סירקתי את שיערי הארוך והבהיר, איפרתי בנדיבות את עיניי החומות וקרצתי לעצמי. הרגשתי סקסית במיוחד היום.

 

הגעתי לסטודיו וריח משכר של צבעי שמן מיד עלה בנחירי. כל התלמידים הסתתרו מאחורי כני ציור ואז אבינועם ניגש אליי ולחץ את ידי. ליבי פעם בהתרגשות.

"שלום לך, רפאלה היפהפייה" הביט בי בפליאה. ידעתי שהשמלה תעשה את העבודה. "אנחנו תכף מתחילים. תרגישי בנוח".

"אני מרגישה מאד בנוח" הורדתי את הבגדים וחייכתי אליו בחזרה.

 

ניגשתי ישר לעניינים ודגמנתי פוזות מהירות לרישומים כלליים של מבנה וזרימת הגוף. כמו שהבטחתי לו, אני יודעת מה לעשות. התאורה הייתה חזקה כך שכולם יכלו לראות בבירור את כל כולי. מדי-פעם הסתכלתי על אבינועם. הוא עבר בין התלמידים, מביט ברישומיהם ואז מביט בי. ראיתי שהוא אוהב את מה שהוא רואה ולא רק בגלל היכולות המקצועיות שלי.

 

לאחר כמה דקות עברנו לתנוחות מעט ארוכות יותר. התיישבתי על הספה וקיפלתי רגל אחת למעלה. השדיים שלי עמדו זקורים והאיבר המגולח שלי הציץ מעט. ראיתי שאבינועם מביט בין רגליי ומיד הרגשתי רטיבות למטה, אז החלפתי לתנוחה פרובוקטיבית יותר.

 

פישקתי את רגליי רחב תוך הקשתת גבי לאחור. אני די בטוחה שכולם הבחינו ברטיבות באיבר שלי, אבל זה לא הביך אותי. זה רק הדליק אותי עוד יותר, אז לאחר-מכן עברתי לתנוחת ארבע על הספה כשישבני העגול מוטה כלפי מעלה והחזה שלי נמעך בין ידיי. אבינועם הביט פחות ברישומים של תלמידיו ויותר בי. הרטבתי עוד יותר והרגשתי נוזל ניגר על ירכיי. בחיים לא נדלקתי ככה. הרגשתי שאני יכולה לגמור רק מעצם הסיטואציה.

שמעתי מעט לחשושים סביבי, אבל זה לא הפריע לי, אז הרמתי "בטעות" את הישבן עוד למעלה. הרגשתי רטטים עוברים בגופי, כמו חשמל. דמיינתי בראשי איך אבינועם קושר אותי ועושה דברים שובבים עם המכחול שלו.

 

לצורך התנוחה הבאה התיישבתי על הספה ופישקתי את רגליי רחב יותר כשאני אוחזת בהן עם ידיי. לכולם היה ברור שאני נהנית מזה, אבל נראה שכולם היו מרוצים. מדי-פעם החלפתי לתנוחות יותר מעודנות כדי שהם לא יחזרו הביתה עם מלא ואגינות על הקנבס. בכל זאת, חשוב לי להיות מקצועית. והייתי מאד מקצועית.

 

לאחר 4 שעות שחלפו במהירות הרגשתי שהדגדגן שלי עומד להתפוצץ. במשך כל הזמן הזה הייתי מגורה, כמעט גומרת, אבל לא. זה הרגיש טנטרי. התלמידים יצאו מהסטודיו ואבינועם התיישב על כיסא ממולי.

 

"אהבתי מה שעשית, מאד מרענן" הביט בי בעיניים זוממות.

"תודה. גם אני נהניתי" חייכתי אליו. "אני יכולה להמשיך לציור אחרון אם אתה רוצה".

"על איזו תנוחה חשבת?"

"הפתעה".

 

אבינועם חיכה בסבלנות כששלפתי מהתיק שלי ויברטור פרימיום מקצועי. כזה שתמיד עושה לי לגמור. התיישבתי על הספה כשהוא ממש ממולי. פישקתי את רגליי ואת שפתיי והחדרתי לעצמי את הויברטור. הפעלתי את הרטט כשהוירבטור עמוק בתוכי. ראיתי שהאיבר של אבינועם מזדקף אט, אט בתוך מכנסיו, אז הוא הכניס יד לתחתונים ועינג את עצמו בזמן שהוא מביט בי בעיניים מהופנטות.

 

הויברטור הרגיש כל-כך נעים בתוכי, אבל רציתי עוד. אז הרמתי את רגליי גבוה יותר והוצאתי מתיק ההפתעות שלי חרוזים אנאליים שובבים. יש בחורות שלא הולכות לשום מקום בלי מסטיקים בתיק, כל אחת וההעדפות שלה. אני לא יכולה בלי אביזרי מין וביקור שבועי בחנות סקס.

 

החדרתי את החרוזים לאט, לאט לפי הטבעת שלי וכשהרגשתי בנוח איתם הגברתי את הרטט והמהירות של הויברטור. החרוזים והויברטור נגעו בכל הנקודות הכי מגרות בגופי במקביל. לא יכולתי לשלוט בעצמי והתחלתי לגנוח בקולות. אבינועם הביט בי וגם הוא התנשף בחוזקה. ואז, בבת-אחת, כל גופי רעד ללא שליטה. אני לא יודעת למשך כמה זמן, אבל הרבה.

 

"וואוו" התנשפתי. "הייתי מעולה".

"אולי תמשיכי עוד קצת? עוד לא גמרתי" ביקש אבינועם בנימוס.

"מצטערת, כבר מאוחר ויש לי שיעור סטטיסטיקה מחר על הבוקר". ארזתי את צעצועי המין שלי והתלבשתי. "נתראה שבוע הבא, אותה שעה, תנוחות שונות" קרצתי ולחצתי את ידו. הוא ניסה לשכנע אותי להישאר, כמעט מתחנן, אבל הייתי נחושה ומסופקת. חייכתי אליו ויצאתי החוצה. והוא, מסכן, נשאר עם המכחול ביד.