בצעירותי לא הכרתי באמת את הגוף שלי ולא ידעתי איזה עונג הוא יכול לספק. ידעתי שאם אשכב עם החבר הראשון שלי, לא אגיע לאורגזמה. לחלקכם זה אולי ישמע מוזר, אבל סבתא שלי לקחה אותי לחנות סקס וקנתה לי צעצוע מין. כבר באותו היום הגעתי לאורגזמה בלתי נשכחת


כשהייתי בת 18 היה לי חבר שהכרתי בתחילת שירותי הצבאי. אהבה ראשונה, עם כל הפרפרים בבטן וההתרגשות של פעם ראשונה. וכשאוהבים ככה, השלב הבא הוא קיום יחסי-מין. כמו גבר אמיתי, בן-זוגי, תום היה שמו, כיבד אותי וחיכה שאהיה מוכנה, אבל חששתי. לא פחדתי שיכאב, פחדתי שיהיה מאכזב בשבילי. רציתי שיהיה לא פחות ממדהים.

 

מאז ומתמיד הייתי קרובה לסבתי, אביגיל, בת ה-70. היא אישה מיוחדת, חמה ובאמת שהיא הסבתא הכי מגניבה שיש. היא כמו חברה טובה שאני ממש סומכת עליה. סיפרתי לה שאני ותום רוצים לקחת את היחסים שלנו צעד קדימה.

 

"אוייש נו, תעשי את זה כבר" צחקה סבתא שלי. "הגיע הזמן".

"אבל סבתא, מה אם לא יהיה כיף?"

"סקס זה כיף".

"ומה אם לי זה לא יהיה כיף?"

מבטה של סבתי הפך לרציני. "ניסית פעם צעצועי מין, מתוקה שלי?"

"מה פתאום סבתא, זה לסוטים".

"אז את אומרת שאני סוטה?" פרצה סבתא שלי בצחוק היסטרי. "חמודה, אביזרי מין זה לכל מי שאוהב שעושים לו נעים למטה. יש לי אוסף של ויברטורים וינטז' שאני משתמשת בהם לבד ועם סבא שלך שיחיה. עכשיו, תגידי, החבר הזה שלך הביא אותך כבר לאורגזמה?"

"נראה לי שכן, לא בטוחה".

"מה זאת אומרת לא בטוחה? ולבד, עם עצמך, גמרת פעם?"

"לא יודעת".

"את הורגת אותי" המשיכה סבתי להתפקע. "יודעת מה? אני לא מרשה לך לפתוח את הרגליים עד שאת לא משחקת קצת עם עצמך. רק ככה תכירי את הגוף שלך ותדעי מה עושה לך נעים. אחרת באמת לא יהיה לך כיף בפעם הראשונה, את זה אני יכולה להבטיח לך".

"מה, אני מפספסת משהו?" התבלבלתי.

"את מפספסת הכל. כנסי לאוטו, אנחנו יוצאות לסיבוב".

 

סבתא אביגיל התניעה את האוטו ונסעה לנתניה. לרגע חשבתי שהיא רוצה לקחת אותי לאיקאה, אבל אז נכנסנו לבניין אחר וירדנו לחניון בקומה 1-. סבתי פתחה דלת ובירכה את המוכרת בחנות הסקס לשלום, נראה שהן מכירות. הבטתי סביב. ראיתי ויברטורים בכל הצבעים והצורות, הלבשה תחתונה סקסית כמו בסרטים, שוטים חצופים, אזיקים, נדנדות סקס שובבות המציעות שלל תנוחות, בובות-מין מפתות... כל מה שאפשר לדמיין בחנות מין ומעבר. אבל זה לא הרגיש מאיים, ממש לא. האווירה במקום הייתה נעימה ומזמינה.

 

"אז מה יש לך בשביל נכדה בתולה שלא גמרה מעולם?" שאלה סבתא שלי את המוכרת בזמן שהסמקתי במבוכה.

"בתור התחלה, היא חייבת רוקט פוקט. זה אביזר מין קטן, חמוד ושובב שמתאים גם למתחילות ואין סיכוי שהיא לא גומרת איתו" אמרה המוכרת תוך שהיא סורקת את מדף הרוקט פוקטים. "אוייש, אני מקנאה בך" הביטה בי "הלוואי ויכולתי להרגיש שוב אורגזמה בפעם הראשונה".

"את חושבת שזה יקרה?" שאלתי אותה עם עיניים מלאות תקווה.

"זה יקרה עוד היום" שלפה המוכרת צעצוע מין קטן וכחול. "לחמוד הקטן הזה יש ארבעה ראשים מתחלפים, כל אחד נותן גירוי מעט שונה. השימוש הוא חיצוני – לדגדגן ולשפתי הנרתיק".

"אני מקווה שהיא יודעת איפה הדגדגן שלה" צחקה סבתא שלי. "אנחנו ניקח את זה, תודה. ובשבילי הלבשת ג'י למג'יק וונד" אמרה סבתא שלי בבטחון. "אני מתה על מג'יק וונד, אבל עם תוספת של חדירה אני בכלל אעוף".

 

ניגשנו לקופה לשלם וסבתא שלי ואני נפרדנו מהמוכרת לשלום. אחרי נסיעה בה סבתי סיפרה לי על דילדואים ענקיים וחוויות פיסטינג מהסבנטיז הגענו הביתה.

"עכשיו לכי לחדר לשחק, קדימה" צחקה סבתי "ואת לא יוצאת מהחדר עד שאת לא גומרת, שמעת אותי?"

"כן, סבתוש".

 

מרגע שדלת חדרי נסגרה ועד שיצאתי חלפו להם 10 דקות קצרות. ברגע שהצמדתי את הרוקט פוקט לדגדגן הרגשתי רטט נעים ששום בן-זוג, וירטואוז ככל שיהיה, לא יוכל לספק. פתאום הרגשתי חמימות שלא הכרתי בין רגליי. הנעתי את הרוקט פוקט החדש שלי מהדגדגן ואל פתח הנרתיק, בוחנת את התחושות בגופי. ואז כל התחושות הנעימות התעצמו בבת-אחת. כל מיני מילות התפעלות יצאו לי מהפה, אינני זוכרת בדיוק מה. אני זוכרת את החמימות שהתפשטה עד לראשי ואת גל הרטטים המחשמלים שחלף בכל גופי. כפות רגליי נמתחו ללא שליטה וכשהכל נרגע, הייתי בשוק. מעולם לא חוויתי עונג כזה.

 

יצאתי מהחדר רגועה ומחויכת, סבתי לא הייתה צריכה לשאול איך הלך.

"חכי, אם חשבת שזה היה טוב, זה יהיה עוד יותר טוב. עם הזמן ועם עוד אביזרי מין תכירי את עצמך טוב יותר. עכשיו לכי לחבר שלך ותלמדי אותו קצת על גוף האישה. ותביאי איתך את הרוקט פוקט".

"תודה, סבתא".

"אין על מה, אהובה שלי".

 

ואכן הסקס עם בן-זוגי, תום, היה מדהים, בדיוק כמו שקיוויתי. היום, במבט לאחור, כשאני חושבת על הפעם הראשונה שלי, אני פחות זוכרת את תום, אני בעיקר זוכרת את הרוקט פוקט, ששבוע לאחר רכישתו התקדמתי לויברטור פרימיום וליום ההולדת סבתי קנתה לי ביצת רטט שהפכה לחלק בלתי נפרד מכל פעילות מינית שלי.

 

וכך הדרך שלי לחיים מלאי רצף אורגזמות וסיפוק מיני נסללה.

תודה, סבתא.