אשה לבושה בבגד לבן נשענת על מיטה

 

יצאתי מהמקלחת ונעמדתי מול המראה. אני אוהבת את הגוף שלי. אני כמעט מטר ושמונים ס"מ ומלאת קימורים. השדיים שלי כבדים וגדולים, מתניי צרות והישבן שלי "פגושי", כמו שאומרים.

 ויברטור פרימיום מסיליקון רפואי נטען בעל פעולת דחיפה ופיתול "MARIAN"
דירוג:
100%
מחיר מבצע 699.00 ₪ 899.00 ₪

הוויברטור האידיאלי לנשים שלא אוהבות להתפשר.... חוויה מרטיטה ומרגשת!

לחץ כאן לפרטים נוספים

 

לבשתי תחתוני תחרה שקופים, גרביונים עם רשת מרווחת ומעל שמלה שחורה וקצרה. הסתכלתי על השעון. השעה שבע וארבעים וחמש דקות. עוד רבע שעה הוא אמור להגיע. לא יכולתי לחכות, רציתי אותו כל-כך. פגשתי אותו בבית של חברים ופלרטטנו במשך שעות ומאז אני מחכה לרגע שהוא יכנס לתוכי. אני חייבת אותו שם.

 

עוד מבט אחד במראה.

תחתונים סקסיים פתוחים
דירוג:
100%
29.00 ₪

תחתונים סקסיים להעשרת הלילות הסוערים!  עשויים לייקרה נוחה ונעימה וחושפים את מה שצריך לחשוף ואף יותר מכך...

התחתונים הייחודיים מענגים את הדגדגן ואת פתח הנרתיק למשך כל היום ומאפשרים לבן הזוג גישה ישירה לאזורים האסטרטגיים ולך מראה סקסי שיגרום לבן זוגך להחסיר פעימה או שניים!

לחץ כאן לפרטים נוספים

"לא, בלי התחתונים". הורדתי את התחתונים ונשארתי רק עם גרביון הרשת שבעצם השאיר את האיבר שלי חשוף לחלוטין. התייבשתי על הספה, מחכה כמו הילדה הטובה שאני ופינטזתי על מה שהוא יעשה לי. איך הוא ירד לי במשך חצי שעה ואז יחדור אליי עמוק תוך כדי שהוא מושך בשיער ראשי ולופת את השדיים הענקיים שלי בחזקה. הבטתי שוב בשעון. השעה כבר שמונה וחמש דקות ואני כבר רטובה למטה.

 

עוד דקה עברה והוא לא הגיע. ועוד דקה. לפתע גל של בעירה עבר בין רגליי. אני לא יכולה להחזיק את עצמי, אני לא. אני חייבת עכשיו. אין לי ברירה. הוצאתי מהארון את הויברטור החדש שלי וחזרתי לשבת בספה. הבטתי בצעצוע המין שלי ונשכתי את שפתיי בחוסר סבלנות.

ויברטור לנקודת ה-ג' בעל 7 מהירויות שונות מסיליקון רפואי "Miss Be"
דירוג:
96%
מחיר מבצע 269.00 ₪ 349.00 ₪

ויברטור מסעיר הכולל 7 מהירויות שונות לגירוי נקודת הג'י ולסיעור של כל חושייך!

לחץ כאן לפרטים נוספים

"רק את הקצה" אמרתי לעצמי. "הוא עוד מעט יגיע ונעשה סקס כמו שצריך. זה רק לבינתיים".

 

 

הרמתי את השמלה למעל המותניים ופישקתי על רגליי. הפעלתי את הרטט של הויברטור והצמדתי אותו לשפתי הנרתיק.

 

הבטתי בין רגליי. הרשת של הגרביון הייתה מספיק מרווחת אז הכנסתי את הויברטור מעט פנימה. רק את הקצה. והוצאתי. ההרגשה הייתה טובה מדי. אז הכנסתי עוד קצת. ממש רק עוד קצת. הרטט החיצוני של הויברטור נגע בדגדגן שלי. מעין ארנבון קטנטן שעושה נעים בדיוק איפה שצריך. הרגשתי רטטים נעימים בכל גופי. הדגדגן שלי הזדקר וביקש עוד.

 

"שאני אחכה לו? הוא בטח יגיע בדקות הקרובות" חשבתי לעצמי. אבל הגוף שלי לא הקשיב לי, אני כבר לא יכולה להפסיק עכשיו. הכנסתי את הויברטור עמוק יותר לתוכי, הכי עמוק שאני יכולה. הכנסתי אותו חזק ונתתי לו להתפתל בתוכי ולהגיע לכל המקומות הנסתרים ביותר. הארנבון תפס את הדגדגן שלי והפעיל עליו ויברציות מענגות. זה הרגיש מדהים, ואז הגברתי את הרטט.

 

הויברטור המשיך להתפתל בתוכי והדגדגן שלי כבר היה על סף פיצוץ. תוך שניות אצבעות רגליי נמתחו ללא שליטתי וצמרמורות נעימות חלפו מהמוח שלי אל בין רגליי. פישקתי את רגליי רחב יותר. הייתי רטובה כמו שלא הייתי אף-פעם. שום חומר סיכה ולא כלום.

 

גלי העונג המשיכו לזרום בגופי ואז כולי נמתחתי כמו קפיץ והרגשתי שעומד לברוח לי פיפי. ידעתי מה זה אומר. שלפתי את הויברטור החוצה וזרם גדול של נוזלים השפריץ מתוכי בקשת. בשלב הזה כל הגוף שלי רטט בחוסר שליטה ואני אף-פעם לא אוכל לשחזר בדיוק את מה שקרה שם, כי זה הרגיש כאילו לא הייתי שם.

 

לקח לי כמה דקות להירגע. הדגדגן שלי חזר לגודלו הרגיל. הבטתי בשלולית הגדולה שהשארתי על הספה. לא האמנתי שכל זה יצא ממני. ניגבתי את עצמי, הדלקתי סיגריה וטלוויזיה. השעה הייתה שמונה ורבע. ואז נשמעה דפיקה בדלת.

 

"מי זה?" שאלתי תוך כדי זיפזופ.

 

"זה אני, איחרתי קצת".

 

"אה, שכחתי להגיד לך. אני מעדיפה שנדחה למחר. אני חולה" השתעלתי.

 

"מה חולה?" שמעתי אותו ממלמל מעבר לדלת.

 

"עדיף שתלך מפה, אני ממש מדבקת" השתעלתי חזק יותר. "אני חושבת שזה שחפת".

Post Contents [hide]

   

  "את יכולה לפחות לפתוח את הדלת רגע?"

   

  "לא, ביי. אני אדבר איתך מחר. מצטערת".

   

  אז הוא הלך. ולא חזר אף-פעם. ניסיתי לדבר איתו, אבל כנראה שהוא נעלב מדי. ויודעים מה? זה לא הזיז לי את הקצה של הציפורן של הזרת.