קמתי בבוקר של שבת חמימה. לבשתי את השמלה הלבנה הקצרצרה שלי, ארזתי לי סנדוויץ' עם גבינה וירקות, מעט מפירות העונה וספר טוב. היום אני אשב על הדשא בפארק ואשתזף בשמש, כמו כל שבת. יש שם הרבה גברים נאים, וכל שבת שאני הולכת לשם אני מקווה להכיר שם מישהו, הלוואי, אולי הפעם. בטח השבת הזאת תהיה כמו כל שבת לפניה ואני אחזור לבד הביתה. שלא תבינו לא נכון, אני נראית טוב, פשוט תמיד הייתי גרועה עם גברים. אם מישהו מסתכל עלי אני מפנה את המבט, ואם הוא שואל לשלומי אני שותקת, או במקרה הטוב מגמגמת. ככה זה בכל שבת.

 

כבר הרבה זמן שאני מענגת את עצמי בלילות עם צעצועים, מפנקת את עצמי בהלבשה תחתונה סקסית, אבל אני כל-כך צמאה לאהבה וחום של גבר, מישהו שיביט בי וירצה לטרוף אותי.

"השבת הזאת את אוזרת אומץ ומדברת עם גבר שמחייך אליך בפארק, לא להתבייש" הישרתי מבט, למראה, חבשתי כובע קש רחב שוליים ויצאתי מהבית. ליבי נמלא תחושה שהשבת הזאת תהיה שונה מכל השבתות.

דירוג:
97%
מחיר מבצע 549.00 ₪ 890.00 ₪

ויברטור יוקרתי נטען עשוי סיליקון רפואי , חזק ועמיד במים

 

לחץ כאן לפרטים נוספים

בדרכי החוצה, כמו כל שבת, נופפתי לשלום לאיציק, אב הבית של הבניין.

"בוקר טוב, יעל" בירך אותי ואסף גזם מחצר הבניין.

"בוקר אור" בירכתי אותו בחזרה "הנה, אני אעזור לך" התכופפתי לאסוף את שאריות הזרדים ומיהרתי לצאת.

"אה, יעל, חכי, התח..." נשמע איציק מאחורי.

"מצטערת, אני ממהרת" נופפתי לו ורצתי החוצה עם חיוך מלא ציפייה.

 

ישבתי במקום הקבוע שלי בפארק, תחת עץ האזדרכת. פרסתי סדין אדום והתיישבתי. פתחתי את הספר בפרק בו הרמיוני והארי רוכבים על ההיפוגריף.

"הארי פוטר, אה?" קרץ לי עובר אורח "שובבה, ההרמיוני הזאת".

"כן, לגמרי שובבה" חייכתי והחזרתי את ראשי לספר. הבטן שלי קרקרה מלחץ, נגסתי בסנדוויץ' שכבר הפך לרטוב מהעגבניה, הכל התפרק לי בידיים ופרוסת מלפפון בצבצה החוצה, תפסתי אותה עם הפה בזווית לא נכונה וכל הגבינה נזלה לי הסנטר.

שריקה נשמעה. סובבתי את ראשי בבהלה.

"עכשיו הייתי עושה לך ילדים" הביט בי גבר זר וחתיך. "רוצה לבוא אלי?"

"אני לא יכולה, מצטערת" חייכתי אליו וניגבתי את הגבינה מהפנים שלי עם הסדין. "אבל תודה".

חזרתי לשקוע במעללי הארי פוטר ולאחר כמה דקות הרמתי את ראשי מהספר. לא האמנתי למה שאני רואה.

מחיר מבצע 459.00 ₪ 499.00 ₪

ויברטור מג'יק וונד נטען הוא ההמצאה הפנטסטית ביותר עבור נשים ובני זוגן. המג'יק וונד הנטען ROCK מבית NALONE מספק חוויה מסעירה מינית ומעורר את כל הנקודות הנכונות בגוף האשה . עשוי 100 אחוז סיליקון רפואי ועמיד במים לחוויה מינית שלא תשכחי!

לחץ כאן לפרטים נוספים

בערך שלושים גברים עמדו ופשוט הסתכלו עלי, נופפו לי, שרקו לי. כולם נדהמו ממני ומכובע הקש שלי. חייכתי, לא מאמינה. בשניה עלה לי הבטחון, הרגשתי כמו מלכת יופי. הוצאתי תות מקופסת הפירות שלי ונעצתי בו שיניים באיטיות. מחיאות כפיים ושריקות סוערות נשמעו. כל תות ותות גרר בהיות ומחיאות כפיים של גברים שהעריצו כל תנועה ומבט שלי.

זה חלום? צבטתי את עצמי. זה לא חלום. ברגע שעברתי לאפרסק הקהל שלי כבר הכפיל את עצמו. וכשנגמרו לי הפירות, פתחתי את מה שנשאר מהסנדוויץ' וליקקתי את הפרוסה, הקהל שאג. ישבתי שם כאילו אני כוכבת רוק מיוחמת ועשרות גברים נלחמים עלי, ביניהם היו גם בחור חתיך מהעבודה ושכן חמוד שאף-פעם לא היה לי אומץ לדבר איתו. הרגשתי בעננים. ואז נזכרתי.

 

"אוי, לא. לא, לא, לא" נבהלתי. "זה לא קורה לי". העברתי את היד שלי בין רגליי שהיו מפושקות כל הזמן. אני עם התחתונים הפתוחים שלי. הנרתיק שלי פתוח לרווחה וכולם רואים אותו. נבהלתי. לא ידעתי איפה לקבור את עצמי, הרגשתי את הסומק מבעיר את לחיי וסגרתי את רגליי בבושה. מיד נשמע בוז מהקהל. גברים התחילו ללכת. הקהל שלי נוטש אותי. הרגשתי את כל הכח שלי נגזל ממני בבת-אחת.

"היי, רגע. לא, אל תלכו" ייבבתי לעצמי "בבקשה, לא" התחננתי ללא הועיל. ואז נזכרתי שהחלטתי שהיום אני לא מגמגמת. לקחתי כמה נשימות עמוקות, התעשתי על עצמי ופישקתי שוב את רגליי, הפעם רחב יותר. מחיאות כפיים נוספות נשמעו והקהל דהר בחזרה, מריע כאילו מבקש הדרן, הפעם בהתלהבות גדולה יותר. נשמתי לרווחה והמשכתי  במופע.

מוצרים מומלצים בהנחה
 1. מבצע סוף שנה
 2. מבצע סוף שנה
  בגד גוף סקסי"Chanel"
  Rating:
  0%
  מחיר מבצע 89.00 ₪ 199.00 ₪
 3. מבצע סוף שנה
  שוט חזק עם ידית מהודרת 50 ס"מ אורך "Isora"
  דירוג:
  80%
  מחיר מבצע 149.00 ₪ 159.00 ₪

הוצאתי מהתיק שלי את המג'יק וונד הוורוד שלי, פישקתי את שפתיי הנרתיק והכנסתי באיטיות פנימה. כולם הסתכלו. הפעלתי את הרטט והתענגתי על הויברציות בתוכי ועל המבטים של כולם. פישקתי את הרגליים עוד יותר רחב והרמתי עוד את השמלה. הרגשתי כמו שחקנית הוליוודית והמג'יק וונד הוא האוסקר שהרגע זכיתי בו.

"תודה להורים שלי שהביאוני" נאנקתי תחת עץ האזדרכת, רטטים חולפים במעלה גופי. עם כל שאגה מהגברים סביבי האורגזמה שלי התגברה, הגעתי לשיאים שמעולם לא הגעתי אליהם לפני. הרגשתי בעולם אחר, כל גופי התכווץ ורפה בבת-אחת, גנחתי בחזקה ואז המטרתי נוזלים מבין רגליי. לקח לי כמה דקות להירגע אחרי האורגזמה הזאת. נשמתי בכבדות, דממה. כל הקהל הריע לי. חייכתי ונופפתי לכולם, נעמדתי וקדתי קידת תודה. ארזתי את הדברים שלי לתוך התיק, האדרנלין עוד זרם בגופי. עשרות גברים ניגשו אלי, לחצו את ידי והחמיאו לי על המופע. חייכתי והודיתי להם, לוקחת מהם מספרי טלפון, צוחקת איתם, מפלרטטת. לאחר שנפרדתי מכולם לשלום, חזרתי הביתה בדילוגים, מריצה בראשי את מאורעות השבת. נכנסתי לבניין ואיציק, אב הבית, עוד היה שם וניקה את חדר המדרגות.

 

"יעל, ניסיתי להגיד לך מקודם..." גימגם במבוכה.

"אני יודעת, איציק" התיישבתי על המדרגות ופישקתי את רגליי. "אבל תודה על האזהרה".

איציק הביט בין רגליי, מבולבל.

"זה בסדר, איציק" סימנתי לו לבוא "מהר, לפני שמישהו יבוא" האצתי בו.

איציק פשט את מכנסיו, רכן מעלי, וחדר אלי באמצע גרם המדרגות. נאנקנו בקול, לא מנסים אפילו לשמור על דיסקרטיות. איציק התנועע אחורה וקדימה במהירות ואני כרכתי את רגליי סביבו. כל הבניין שמע אותנו מגיעים לכדי סיפוק מיני. איציק נעצר, התנשף ולבש במהירות את מכנסיו, לא מאמין עדיין למה שקרה. הדבקתי לו נשיקה, הסתובבתי ועליתי במדרגות. כמו כל שבת.