אשה צועדת ברחוב לבושה במכנסי ג'ינס כחולים

צוות סופר טויס היקר,

אני רוצה להודות לכם על שעזרתם לי להגשים את הפנטזיה המינית של בן הזוג שלי.

 

כששאלתי את החבר שלי מה הוא רוצה ליום האהבה השנה, הוא פנה אליי בחיוך נבוך ואמר, " אנאלי " . חשבתי שהוא רק צוחק בהתחלה, אבל אחרי קצת דיון , הוא אמר שהוא ממש רוצה לנסות את זה. היינו יחד במשך שנים, וחיי המין שלנו התחילו להרגיש שגרתיים. תמיד הייתי עם ראש פתוח לנסות דברים חדשים, אבל קצת פחדתי מסקס אנאלי. האם זה יכאב ? האם זה יהיה מלוכלך ? האם זה גורם לנזק בלתי הפיך? ניסיתי לשכנע את עצמי שיש המון גברים ונשים שעושים מין אנאלי כל הזמן, כך שחייב להיות איזשהו צד חיובי בכל העניין הזה.

בכל פעם שרואים בנות בסרטי פורנו שעושות סקס אנאלי לוהט, אף פעם אין בלגן או לכלוך. מה שגיליתי הוא שרוב הנשים הללו עושות שטיפה אנאלית לפני האקט. כשנכנסתי לאתר שלכם, מצאתי כלי מיוחד לשטיפה אנאלית! אחרי שהוספתי אותו לסל הקניות שלי , המשכתי לגלוש ומצאתי כמה פריטים אחרים שקראתי שחייבים שיהיו ברשותך בשביל סקס אנאלי בפעם הראשונה - חומר סיכה טוב , אביזרי מין קטנים ופלאגים אנאלים גדולים יותר.

 

חוקן מקצועי מתחבר ישירות לצינור מקלחת למקסימום היגיינה ונוחות
דירוג:
100%
מחיר מבצע 149.00 ₪ 179.00 ₪

אנאלי הגייני ללא מאמץ! יש דבר כזה. חוקן מקצועי למקלחת, נוח, נגיש וזמין.

לחץ כאן לפרטים נוספים

ידעתי שאני צריכה להתחיל בקטנה ולהתקדם לגודל שיהיה דומה לכלי של החבר שלי. רציתי לבלות קצת זמן לבדי לפני שאני עושה את זה יחד עם השותף שלי. יש לי תנוחה נוחה על המיטה שלי ,תפסתי את הוויברטור של הדגדגן האהוב עליי כדי להכניס אותי למצב הרוח, ופשוט להרגע. כשהתחלתי להתקרב לשיא, החלקתי את הצעצוע הקטן אל הצד האחורי שלי אחרי ששימנתי  אותו. זו הייתה הרגשה מוזרה בהתחלה , אבל ככול שדחפתי אותו פנימה והחוצה, זה נעשה קל יותר להתמודד עם ההרגשה הלא שגרתית והוסיף תחושה חדשה. גמרתי חזק מאוד כשהצעצוע נמצא בדלת האחורית שלי, והופתעתי לטובה מכל החוויה .

 

במהלך הימים הבאים, הייתי כל הזמן משחקת עם הצעצוע הקטן שלי. אחרי שבוע , עברתי לפלאג אנאלי . זה היה קצת יותר קשה על הגוף שלי וזה לקח כמה ימים עד שזה לא היה כואב בכלל כשדחפתי אותו פנימה. הייתי צריכה גם לקחת יום הפסקה לאחר הפעם הראשונה שהשתמשתי בו כדי לוודא שאני לא עושה שום סוג של נזק. למרבה המזל, אני עדיין גמרתי בכל פעם שהשתמשתי בו , וידעתי שהגוף שלי מתחיל להנות מהחדירה האנאלית .

 

דילדו טקינגון מעולה לסטרפון
דירוג:
90%
מחיר מבצע 129.00 ₪ 199.00 ₪

דילדו אנאלי לחוויה מרגשת לגברים ולנשים.

מבנה קונוסי מרגש ומרקם של אבר אמיתי!

לחץ כאן לפרטים נוספים

לאחר כשלושה שבועות של אימונים, הרגשתי נוח מספיק כדי לשתף את החבר שלי. הוא התחיל בכך שחדר אליי וגינאלית עם פלאג אנאלי בתוך הישבן שלי תוך שהוא מענג את הדגדגן שלי . הוא אמר לי שהוא כל כך נדלק על כל העניין שהוא בקושי הצליח להמנע מלחדור לישבן שלי באופן מיידי.  ביום שאני סוף סוף נתתי לו לחדור אל תוך הישבן שלי , הוא גמר בתוך שלוש תנועות כניסה ויציאה! ( הוא בדרך כלל לא כל כך מהיר – תאמינו לי !).

 

הייתי כל כך שמחה שמצאתי את האביזרים שלכם מועילים, כמו גם את המחקר שעשיתי באינטרנט על אימון אנאלי. זה גרם לחוויה שהייתי מאוד מפוחדת מימנה להפוך לאחד הרגעיים המיניים הכי טובים בחיים שלי!