מאז ומתמיד משכב של אישה עם אישה העלה בי גועל. לא יכולתי לדמיין אישה נוגעת בי ובטח לא אותי נוגעת באישה אחרת. זה הרגיש לי כנגד דרך הטבע. לא אשקר, הייתי לסבופובית קיצונית ומלאת שנאה כלפי הקהילה.

עד ש…

הייתי בקורס קצינים, כשבועיים לפני קבלת הסיכה. היו איתי עוד שלוש בנות בחדר; אסנת הג'ינג'ית שהייתה די חנונית, אנה הדוגמנית ויהב, שהייתה לסבית מוצהרת.

כפי שאתם משערים, לא יכולתי לסבול אותה ותמיד שמרתי ממנה מרחק. משום מה, יהב חיבבה אותי. היא תמיד שאלה לשלומי, על-אף שלא עניתי לה, וניסתה להצחיק אותי. הרבה פעמים היא הצליחה, אבל לא נתתי לה לראות את זה.

 

"רפאלה, מה יש לך את, למה את כל הזמן עם פרצוף תחת?" שאלה אותי יהב.

"זה בגללך" עקצתי אותה.

"למה, כי את מאוהבת בי? אז תגידי".

"היית מתה" הבטתי בה בוז. "טוב, אין לי כח אלייך. יש לי חצי שעה להתקלח ולישון".

 

מיהרתי לחדר המקלחות. תמיד הלכתי לשם אחרונה כי לא הרגשתי בנוח להיות עירומה על-יד כולן. פשטתי את המדים. המים החמימים זרמו על שדיי הקטנים והזקורים, על בטני החטובה, אל איברי המגולח, אל כפות רגליי הקטנות. עצמתי את עיניי ונתתי למים לזרום ולזרום. ואז היא נכנסה.

 

ראיתי את יהב דרך המראה. היא התפשטה. הבטתי בה בשנאה. לא שמתי לב עם המדים, אבל הגוף שלה יפהפה. השדיים שלה בגודל מושלם, המותניים שלה צרות והישבן שלה חטוב ומוצק. מעצבנת. בהיתי בבבואה שלה ואז ראיתי שהיא מישירה את מבטה אליי דרך המראה.

 

שיט. סובבתי מהר את ראשי בבושה. היא קלטה שהסתכלתי. שמרתי על דממה תוך שאני מזדרזת לסיים את המקלחת. נראה שיהב עסוקה בשלה.

"תגידי, יש לך שמפו? שלי בדיוק נגמר" הופיעה יהב ממולי וקפצתי בבהלה בתגובה.

"מה את עושה?" צעקתי עליה והסתרתי את חלקי גופי המוצנעים.

"מה את חושבת, שלא ראיתי שהסתכלת?"

"את מדמיינת" יצאתי מהמקלחת ועטפתי את עצמי במגבת.

 

יהב חזרה לתא המקלחת שלה. התנגבתי בצד תוך כדי שאני מציצה, לא יכולתי לשלוט בעצמי. היא פשוט מושלמת. הבטתי באיבר מינה. היא השאירה פס של שיערות עדינות בדיוק באמצע.

 

שיער ראשה הבהיר והחלק הגיע כמעט לישבנה ורגליה הארוכות היו חלקות ורזות. לקחתי את השמפו שלי והושטתי לה. היא הביטה בי עם עינייה הכחולות. מעולם לא שמתי לב כמה היא יפה. יהב הודתה לי ולקחה את השמפו. היא חפפה את שיערה הארוך. כמה שהוא יפה.

 

"את מתכוונת פשוט לעמוד פה והסתכל עד שאסיים?" שאלה אותי.

"אה, סליחה" הסטתי את מבטי.

"רוצה להצטרף?"

"מה?"

"שאלתי אם את רוצה להצטרף. נראה לי יצאת מהר מדי" שאלה יהב וליטפה את לחיי. המגע שלה היה כל-כך נעים. עצמתי את עיניי בעונג ואז המגבת שלי נפלה.

 

יהב הורידה את ידה וליטפה את החזה שלי. אף-פעם לא נגעו בי בכזאת עדינות נעימה. ואז היא נשקה לי. אני לא יודעת איך זה קרה, אבל לא יכולתי לשלוט בעצמי ונשקתי לה בחזרה. זה הרגיש הרבה יותר טוב מכל נשיקה שהייתה לי עם כל גבר.

קצת לשון, הרבה רכות והמון תשוקה בנשיקה אחת. ואז היד שלה הגיע למטה לבין רגליי.

"לא, איכס, תפסיקי" העפתי את ידה. "אני נראית לך לסבית?"

"האמת שכן".

 

גמגמתי. רציתי להסתובב ללכת, אבל לא עשיתי את זה. במקום זה משכתי את ידה בחזרה לבין רגליי. היא ליטפה את הדגדגן שלי בעדינות. מיד רגשתי רטטים בגופי, כאילו חיכיתי לזה המון זמן. נצמדתי עם גבי לקיר ופישקתי את רגליי. יהב ירדה לי. הלשון שלה עבדה במקצועיות של רוקט פוקט משוכלל.

"חכי רגע" היא אמרה לי. "אני מביאה משהו" קרצה, כיסתה את עצמה ויצאה.

 

חיכיתי לה, לא מאמינה למה שהולך לקרות. הייתה לי הזדמנות להתעשת וללכת. אבל רציתי להישאר. רציתי שהיא תחזור. אז חיכיתי עירומה עד שהיא באה עם חיוך מרוח על פניה.

"הבאתי משהו קטן" חייכה והושיטה ויברטור ורדרד. "מצאתי את אביזר המין השובב הזה בחנות סקס לפני כמה ימים. יש לי אוסף של ויברטורים, אבל החמוד הזה הוא מפלצת אורגזמות. עכשיו, תפשקי את הרגליים היפות שלך בשבילי?"

 שתי בנות, ויברטור אחד: הסקס הלסבי הראשון שלי

 

עשיתי כדבריה. פישקתי את רגליי בעמידה ויהב כרעה על ברכיה, ליקקה את איברי ומצצה אותו בעדינות. ואז היא הכניסה את הויברטור. היא הניעה אותי בעדינות בתוכי, תוך שהיא מגבירה את הרטט לפי תגובות הגוף שלי. היא ידעה בדיוק מה לעשות, יותר טוב מכל גבר. הויברטור רטט בתוכי וגירה את הדגדגן שלי במקביל. הויברציות שלו הלכו וגברו וגופי רעד איתן.

 

לא יכולתי לשלוט בעצמי. התיישבתי בבת-אחת על הרצפה והרמתי את רגליי מעלה בשביל לאפשר לויברטור לחדור אליי עמוק יותר. נישקתי את יהב בפראות תוך שהיא מענגת אותי. המים זרמו מעלינו, מסווים את הגניחות שלי.ואז זה קרה. הגוף שלי נמתח כמו קפיץ כאילו התחשמלתי. גל של עונג חלף מבין רגליי לראשי. הרגשתי בעולם אחר. הייתי בעולם אחר.

 

"ואוו, מה זה היה?" נבהלתי מעצמי.

"זאת היית אורגזמה לא נורמלית. זה מה שזה היה". צחקה יהב. "וזה היה מחזה יפהפה".

לקחתי כמה רגעים להסדיר את נשימתי לפני שאני ויהב חזרנו אל החדר. אסנת הג'ינג'ית ואנה הדוגמנית כבר נחרו במיטה. אז יהב ואני התכרבלנו ביחד, נוגעות וחוקרות אחת את השניה. נראה לי שהערנו בטעות את הבנות. לפחות על-פי המבטים והלחשושים שלהן בבוקר. אבל לא היה לי אכפת.

 

בסוף השבוע קפצנו לחנות סקס וקנינו סטרפאון, דילדו עצום ועוד ויברטור מקצועי. במשך השבועיים שנותרו לקורס הקצינים שכבנו כמעט כל יום, מתנסות כל פעם באביזרי מין חדשים וקינקיים. וכשהיה בא לנו משהו הרפתקני יותר, קפצנו שוב לחנות הסקס.

 

ואז הקורס נגמר. כל אחת מאיתנו מוקמה בקצה אחר של הארץ. ניסינו להיפגש בהתחלה, אבל תוך פחות מחודש יהב הפסיקה להתקשר. וגם אני. הכרתי בבסיס קצינה אחרת והיינו בזוגיות חצי שנה. ואחר-כך עשיתי שלישייה עם החובשת. מאז אותו יום בחדר המקלחות עברו כמה שנים ואיתן הרבה חוויות מיניות. אני לא חושבת שליהב יש מושג כמה היא שינתה את חיי. גיליתי שאני דו-מינית, נפתחתי לחוויות מיניות חדשות ולמדתי ליהנות מכל העולמות. אין לי ספק שזה רק בזכותה.