יד של אשה מחזיקה צעצוע בצבע סגול על רקע לבן

 

לי ולבעלי, ניק, יש סקס מעולה. תמיד היה. מלבד להכניס עוד אנשים למיטה, אנחנו עושים הכל מהכל, עם הכל, ובאמת שזכיתי. כלומר, כמעט הכל. כבר הרבה זמן שבא לי לחוות חדירה כפולה. לקח לי זמן להתרגל ולהתגבר על החששות, אבל מהר מאד התמכרתי לתחושה המענגת של חדירה אחורית. וחדירה קדמית, במיוחד בשילוב של צעצועי מין, מביאה אותי לאורגזמות ארוכות, שלא לומר נצחיות. רק המחשבה של שילוב בין שני הנקבים האלו גורמת לפטמות שלי להזדקר. בא לי. אני רוצה שני איברים גדולים וזקופים בתוכי, כל אחד ממקום אחר, כל אחד מעביר בי תחושה אחרת.

אבל אני לא יכולה. אמנם בעלי מתפקד כמו שלושה גברים, אבל אין לו שני איברים, אף-אחד לא מושלם. אף-פעם לא הרגשתי צורך להביא עוד גבר ואני גם לא מעוניינת במישהו אחר מלבד ניק, אבל אני לא יכולה להפסיק לחשוב על חדירה כפולה.

 

יום אחד, חזרתי מהעבודה מוקדם ונשכבתי על המיטה. הפנטזיות לא איחרו להתרוצץ בראשי והתחלתי להרטיב. אני לא עומדת בזה. הורדתי את הבגדים והבטתי במראה. אני לא רוצה להשוויץ, אבל הגוף שלי מושלם. אני רזה, אבל לא מדי, יש במה לתפוס. החזה שלי מאד גדול, אבל הישבן הוא החלק הכי טוב. פתחתי את אחת ממגירות צעצועי סקס שלנו שלנו והוצאתי דילדו עם משטח ואקום ואת הויברטור Alvin שלי שרכשתי לאחרונה בחנות סקס.

"אני הולכת לעשות את זה עכשיו" חייכתי לעצמי והצמדתי את הדילדו לרצפה כשהואקום שומר על היציבות שלו. מרחתי על הדילדו ועל פי הטבעת שלי חומר סיכה, עיסיתי את האיזור והחדרתי לעצמי אצבע ועוד אחת. החדרתי לעצמי פלאג אנאלי, זה תמיד עוזר לי להרחיב את החור. הרגשתי שאני מוכנה למשהו גדול יותר שיכנס אלי, אז פישקתי את הישבן שלי, מרחתי עוד חומר סיכה על פי הטבעת והתיישבתי לאט, לאט על הדילדו. בהתחלה החדרתי רק את הקצה שלו לתוכי עד שכולו מילא אותי מבפנים. נעתי באיטיות על הדילדו וליטפתי את השדיים שלי. רטטים נעימים עברו בגופי. אני מסוגלת לגמור רק מחדירה אחורית. עצרתי את עצמי בכח.

 

הייתי כבר מספיק רטובה אז לקחתי את ויברטור Alvin שלי והחדרתי אותו מקדימה בזמן שהדילדו עדיין בתוכי. זיזי הסיליקון שעל הויברטור נגעו בדיוק בכל הנקודות הרגישות בתוכי והקימור שלו הגיע בדיוק לנקודת הג'י שלי כשזה שבחוץ מוצמד לדגדגן שלי. החדרתי לעצמי את הויברטור עמוק ועד הסוף. זהו, זה קורה. יש לי דילדו מאחור וויברטור מקדימה. חייכתי לעצמי והפעלתי את הרטט של הויברטור.

 

נעתי עם ישבני על הדילדו בזמן ששיחקתי עם הויברטור. תוך זמן קצר גל של עונג עבר בכל גופי. מאיזור חלציי ולשאר הגוף. זה היה יותר טוב מכל מה שפנטזתי. התחלתי לגנוח ולהתנשף. הרגשתי פיצוצים בדגדגן וזיקוקים בין רגליי וישבני.

 

"יעלי, מה את עושה?" נכנס ניק לחדר השינה. הייתי כל-כך מרוכזת שלא שמתי לב שהוא הגיע הביתה.

"אני מצטערת, ניק. אני פשוט, אני" גמגמתי תוך כדי שאני ממשיכה לרכב על הדילדו.

"אני לא כועס שאת מאוננת בלעדי. מותר לך. אבל אם את רוצה חדירה כפולה, פשוט תגידי" ליטף אותי, פשט את מכנסיו והתיישב על כיסא. "עכשיו תוציאי את הדילדו ותשבי עלי".

האיבר של ניק כבר עמד רק מלראות אותי משחקת עם עצמי. התיישבתי עם גבי אליו והוא חדר אלי מאחור, בדיוק כמו הדילדו. שנינו זזנו בתיאום, ואז ניק שיחק עם הדגדגן שלי, בדיוק כמו שאני אוהבת. הוא פישק את השפתיים שלי והחדיר לי את הויברטור. הוא הפעיל את הרטט על העוצמה הכי גבוהה ואני נותרתי עם פה פעור מרוב עונג. התחלתי לגנוח כמו שמעולם לא גנחתי, יצאו ממני קולות שלא ידעתי שיכולים לצאת ממני. ניק נדלק עוד יותר והחל לנוע מהר יותר וחזק יותר. גמרתי פעם ועוד פעם ועוד פעם, יצאה ממני כמות אדירה של נוזלים והמשכנו כך במשך יותר משעה עד שלא יכולנו יותר.

 

"גמרת?" שאל ניק וצחק.

"יותר ממה שאתה יכול לדמיין" נשקתי לו. "היה מושלם".

"צריך לעשות את זה יותר. נהניתי לראות אותך ככה. היית בעננים, אני חושב שבאיזשהו שלב התחלת לצעוק בג'יבריש או בסנסקריט, לא יודע".

"נעשה את זה עוד הרבה" חייכתי אליו.

 

שנינו הלכנו להתקלח ולישון, מסופקים כמו שלא היינו זמן ומפנטזים על הפעם הבאה וכל הפעמים שיגיעו אחריה.

זכיתי.