0פריטים

סל הקניות שלך ריק

Product was successfully added to your shopping cart.

בובות אהבה, או כפי שרבים נוהגים לכנותן, בובות מין הן צעצועי מין לגברים המציעים את תחושת החדירה אל פרטנר או פרטנרית אמיתיים. כל בובת מין היא בגודל טבעי של פרטנר אמיתי, בובת המין מציעה פתחים בכל המקומות המוכרים: בפה, בנרתיק ובפי הטבעת, כך שתוכל לעשות את מה שליבך חושק בו.

בתוך מגוון רחב של דגמים שונים ניתן למצוא בובות מין מסיליקון מלא לתחושה ריאליסטית מדהימה. אלו בובות עשויות 100 אחוז סיליקון בעלות משקל כבד במיוחד של כ20 קילו  להגברת ומקסום ההנאה שלך עד לחוויה מקסימלית ובלתי נשכחת.

יתרונות של בובת מין

בובת מין מתנפחת יכולה להגיע עם לסיוע במימוש הפנטזיות העמוקות ביותר שלך. ההנאה עם בובת סקס יכולה להיות התשובה לצרכים שלך בכל מקום, בכל שעה ובכל פוזיציה: תודות להיותן גמישות ביותר, בובות מין מסיליקון זמינות עבורך בכל תנוחה ובכל מקום שתבחר כך שתוכל להינות מהן בכל מקום ובכל צורה שתבחר ותוכל להשתמש בהן בכל פעם שיש צורך. באמצעות בובת מין בגודל אמיתי, תוכל להנות בכל רגע בו תרצה בו.

בחנות אביזרי מין סופר טויס מחכות לכם בובות מסיליקון בכל הגדלים והסוגים: החל מבובת מין בעלת מבנה ענק ומבנה גוף אתני ועד לבנות בעלות מידות קטנות עם איברים הדוקים במיוחד שיביאו אתכם לשיא בכל פעם שתחפצו.

בובת מין

Set Descending Direction

20 פריט(ים)

Set Descending Direction

20 פריט(ים)