אז מתברר שיש הרבה נשים שאוהבות לחדור לגבר שלהן עם סטרפאון, או במילים אחרות - אוהבות פגינג - Pegging. ישבתי לשיחה עם מיה, בעלת ניסיון רב בחדירה לישבנים שהסבירה בדיוק למה פגינג הוא האקט המיני המושלם

 

פגשתי את מיה, חובבת פגינג מושבעת.

למי שאינו יודע, פגינג זה בעצם חדירה של אישה לאחוריו של גבר באמצעות סטרפאון. למי שממש אין לו מושג, סטרפאון הוא דילדו המיועד ללבישה, לרוב באמצעות רתמה.

 

מיה (33) בזוגיות כבר קרוב ל-4 שנים עם בחיר ליבה, איתו היא התנסתה לראשונה בפגינג ומאז, האקט השובב הזה הפך לחלק בלתי נפרד מהשגרה המינית שלהם.

 

מיה הסכימה לענות לכמה שאלות ולספר מה יש בפגינג שכל-כך עושה לה את זה.

 

אז איך בכלל התחלתם?

האמת? זה בא ממנו. צפינו בפגינג באינטרנט ובן-זוגי שם לב שזה מדליק אותי. הוא תמיד אהב שאני מחדירה לו אצבע לפי הטבעת והשתעשענו לא פעם עם פלאג אנאלי, אז זה הרגיש נורא טבעי להתקדם לפגינג.

 

ולמה באמת זה הדליק אותך?

דבר ראשון, אני חובבת טוסיקים מושבעת. מראה של ישבן גברי עושה לי את זה. במיטה אני דומיננטית, אז אולי אני לא יכולה לדבר בשם כולן, אבל יש פה אלמנט של שליטה וכוחניות מוחלטת. וכמו שדמיינתי, ברגע שניסינו, הפגינג ענה על הציפיות שלי ומעבר.

 

תפרטי

חבר שלי גונח כל-כך חזק כשאני חודרת אליו. רק לראות אותו ככה עושה לי את זה. הוא הופך לכנוע בשניות ואני מתענגת על זה. אני נורא אוהבת כשהוא קורא לי "גבירתי", מתחנן אלי שאחדור אליו ומבקש ממני רשות לגמור. ואז אני מענגת את האיבר שלו עם היד או אם פלאשלייט. קניתי לו לאחרונה מאונן אוראלי בחנות לאביזרי מין. הוא מת על זה.

 

ואני, ברגע שאני שמה את הסטרפאון עולה לי הבטחון. זה גורם לי להרגיש גדולה וכוחנית. אני שולטת בהנאה שלו ובאורגזמה שלו. ואיך אומרים? עם כח גדול מגיעה אחריות גדולה.

 

את גומרת מזה?

לא תמיד, אבל זה פשוט מדליק ברמות קשות. אני מוצאת את עצמי נרטבת לגמרי רק מעצם האקט ומהמראה של הישבן שלו בידיים שלי. אני אוהבת לדבר תוך כדי. להשפיל אותו במילים. שאולי בחוץ הוא איזה גבר-גבר, אבל אני יודעת כמה הוא קטן כשהוא מתחנן אלי במיטה. הדיבורים בשילוב של האקט מביאים אותי לדרגות מאד גבוהות של גירוי ולפעמים מספיק לנשוף על הדגדגן שלי בשביל שאגמור.

 

את מרגישה שזה השפיע איכשהו על הזוגיות שלכם?

ברור. בסופו של דבר, זו גם חוויה מאד מחברת. הוא נפתח בשבילי ונותן לי לחדור אליו, בדיוק כמו שאני עושה בשבילו. הוא מבין את הצד שלי, הוא יודע מה זה להיות נחדר. ואני את שלו. פתאום אני רואה אותו שברירי ועדין. גם על עצמי למדתי דברים. לא הבנתי כמה כניעות יש בלהיות בצד הנחדר עד שחדרתי בעצמי. אין מתכון טוב יותר מזה לזוגיות טובה וסקס משובח.

 

ליכולת לענג אותו באופן כזה יש גם חלק גדול באהבה שלי לפגינג, אפילו יותר מהשליטה. בסופו של דבר, הוא בן-זוגי ואני רוצה לעשות לו נעים. אני רוצה שיהיה לו טוב. אני גם אוהבת לתת לו את ההרגשה שאני דואגת לו. אחרי הפגינג אני מחבקת אותו, מלטפת. זו לא רק שליטה, זו גם דאגה.

 

היית ממליצה על פגינג גם לזוגות שאינם חובבי יחסי שליטה?

אני חושבת שכולנו חובבים יחסי שליטה, לצד זה או אחר. או שאנחנו נותנים לזה דרור או שאנחנו שומרים את זה לפנטזיות הלא ממומשות שלנו. אני באמת מאמינה, שבשביל חיים מיניים בריאים ושלמים חובה להתנסות.

 

הרוב יודעים אם הם מעדיפים להישלט או לשלוט במיטה, אבל תמיד צריך לנסות דברים חדשים. רק לבדוק. אפשר לקפוץ לחנות סקס, להתייעץ עם הצוות ולבחור אביזרי מין שירגישו ידידותיים. אולי עדיף להתחיל עם פלאג אנאלי ורק אחר-כך להמשיך לדילדו. בקיצור - לנסות. רק ככה אפשר באמת לדעת.

 

ולסיכום, המלצות למתחילות?

להיכנס לתפקיד. להרגיש את השליטה. לפעמים עוזר להביט במראה אחרי שלובשים את הסטרפאון ולהרגיש איך הבטחון עולה. ואז פשוט לשים חומר סיכה ולעשות את זה. לא לשכוח להתבונן - לראות את החדירה עצמה, לבחון את ההבעות שלו, הפרצופים הסקסיים שלו. פשוט להיות שם עד הסוף.