אני ובן-זוגי, יונתן, נסענו לבקר את אמא שלו ונשארנו לישון. כמו בכל לילה, רציתי סקס. יונתן סירב כי אמא שלו ישנה בחדר הסמוך, אבל מהר מאד הוא השתכנע והסקס היה מעולה, אפילו שרציתי לצעוק ולא יכולתי

 

אחרי חצי שנה שאנחנו ביחד, יונתן סופסוף הזמין אותי לבקר את אמא שלו, שגרה לבדה במושב נידח ברמת הגולן. בשבילו זה עניין של מה בכך, אבל בשבילי זה שלב נוסף ומשמעותי במערכת היחסים שלנו. אחרי התרגשות מאופקת מצידי ואדישות מוחלטת מצידו, יצאנו בשישי בבוקר מהמרכז ובסופם של פקקים מייגעים וכבישים מפותלים חנינו בסמוך לחצר גדולה וירוקה.

"אני מזהיר אותך מראש, אמא שלי קצת נודניקית" יידע אותי יונתן בזמן שצעדנו בשביל הבטון המוביל לבית קטן וכפרי עם קירות טחובים.

"לא משנה לי, העיקר לפגוש אותה" חייכתי אליו ודפקתי בדלת דמויית העץ.

 

אישה כבת 60, רזה וגבוהה פתחה את הדלת. שיערה האפור הארוך היה פזור והיא חייכה אלינו.

"יונתן שלי, תינוקי קושקושון-קטנטון-חמודון שלי, איזה יופי שבאת לבקר את אמא שלך. את בטח יעל, אני שושי" לחצה את ידי. "בואו, תיכנסו".

התיישבנו בשולחן עמוס לפחות ב-10 סוגים שונים של גבינות וירקות בכל הצבעים.

"כל הירקות מהגינה האורגנית שלי, יש לי מתכון לדשן, אבל זה סוד. תאכלו, אתם נורא רזים, מה את לא מבשלת לו?" צחקה וטפחה על גבי.

דחפנו בכח לפה כל מה שהיה על השולחן בזמן ששושי תיחקרה אותי בנוגע להשכלה שלי ושל הוריי והתרשמה מעיניי הירוקות ושיערי האדום. היא באמת הייתה מעט נודניקית, אבל נודניקית חיננית. אני חושבת שהיא חיבבה אותי למרות שהייתי מאד נבוכה. בסוף היום הרגשתי שבעה במיוחד ומעט עייפה, אז שושי הובילה אותנו לחדר השינה הישן של יונתן שנמצא בסמוך לחדר השינה שלה כשבינינו חוצץ קיר גבס דקיק.

 

לבשתי כתונת לילה ולא וויתרתי על זוג תחתונים סקסיים שהבליטו את הישבן העגול שלי. יונתן ואני התכרבלנו תחת השמיכה בתנוחת כפיות. גופו נצמד אליי, מחבק את השדיים הגדולים שלי, נשימתו מורגשת על צווארי וזה היה עניין של דקות ספורות עד שהפטמות שלי בלטו בבירור דרך הכתונת והרגשתי רטיבות למטה. תפסתי בידו של יונתן ומשכתי אותה במורד הבטן שלי אל בין רגליי. יונתן התנגד ומשך את ידו בחזרה למעלה. משכתי את ידו שוב למטה, אבל הוא התנגד.

"לא עכשיו. אמא שלי בדיוק מבעד לקיר הזה" לחש יונתן.

"אז נהיה בשקט" הסרתי את הכתונת והסתובבתי אליו כשהפטמה שלי בדיוק מול הפה שלו. יונתן מצץ בעדינות את הפטמה שלי, כמו תינוק. ראיתי שהוא רוצה עוד, אבל עוצר את עצמו.

"מה, אתה לא אוהב את זה?" שאלתי אותו.

"מאד. אבל אני לא יכול ככה, אמא שלי תשמע אותנו".

"היא לא תשמע, אני מבטיחה" לחשתי והכנסתי את ידי למכנסיו. כבר עמד לו. ירדתי למטה וליקקתי את האיבר שלו. יונתן נשך את שפתיו בהנאה תוך שהוא ממלמל קריאות "לא, תפסיקי" ו"אבל אמא שלי". אז הכנסתי את כל האיבר הארוך והרחב שלו לתוך פי ובאותה השניה הוא נכנע והתמסר ללשון שלי. הורדתי את התחתונים, התהפכתי לתנוחת 69 כשאני מעליו והמשכתי ללקק ולינוק את האיבר שלו ביסודיות. הצמדתי את השדיים שלי לאיבר שלו וליקקתי את האשכים שלו. יונתן עמד להתפוצץ. הוא החדיר שני אגודלים לתוך הנרתיק שלי ופישק את שפתיי וישבני.

 

הרגשתי את הלשון שלו עמוק בתוכי, הוא יודע שאני אוהבת את זה. מדי פעם הלשון שלו עברה לדגדגן שלי ואז חזרה לתוכי.

"תכניס לי את הויברטור" ביקשתי תוך כדי התנשפות.

"אבל זה יעשה רעש" צעק לי בלחישה.

"אל תדאג, נו, היא בטח כבר ישנה" הרמתי את ישבני עוד למעלה ובלעתי את האיבר שלו שוב עד הסוף.

"טוב" שלף יונתן יד מהירה לתיק שלי והוציא ויברטור. הייתי עדיין מעליו בתנוחת 69. יונתן הכניס את הויברטור עמוק לתוכי, עד הסוף. הרגשתי את הויברטור נוגע בנקודת הג'י שלי ובדגדגן שלי ומיד התפשט בגופי גל של הנאה. יונתן הפעיל על הרטט הכי נמוך ונפלטה ממני גניחת הנאה.

"ששש..." ליטף יונתן את הדגדגן שלי. "אם תשמרי על שקט אגביר את הרטט. יונתן החזיק את הויברטור בתוכי ופישק את איברי ואני נעתי קדימה ואחורה, נותנת לו ליהנות מהנוף בין רגליי. שמרתי על דממה למרות שרציתי לצעוק, אז יונתן העלה את דרגת הרטט, כל פעם עוד קצת. המשכתי ללקק את אשכיו ואת האיבר שלו תוך כדי שאני מניעה את ישבני במעגלים. מהר מאד לא יכולתי להתרכז בכלום מלבד מה שהלך בין רגליי, אז הרמתי את גבי והתיישבתי מעל הפנים של יונתן כשהויברטור בתוכי ורכבתי עליו. יונתן נאנק והתנשף רק מלראות אותי ככה מעליו. הוא העלה לדרגת הרטט והמהירות הכי גבוהות ואז כל הגוף שלי נמתח בבת-אחת, רעדתי וגמרתי כשאני מעליו. יונתן סתם את פי עם ידו בשביל לחסום את האנקות שלי. נשכתי את ידו, מתאמצת לא לצעוק, זה רק גרם לי לגמור טוב יותר.

 

"וואו" לחש יונתן. "את הדבר הכי סקסי שקיים" הוציא ממני את הויברטור.

"זה בגללך" נשקתי לו. "עכשיו אפשר ללכת לישון".

שנינו נרדמנו כמו תינוקות והתעוררנו רעננים ורעבים. השולחן היה עמוס מכל טוב ושנינו טרפנו את הכל בתאוותנות.

"אני רואה שאתם רעבים" צחקה שושי. "מה, זה מהסקס אתמול בלילה?"

שנינו פלטנו את גבינת הקממבר.

"מצחיקה" השתעל יונתן. "נרדמנו ישר. היינו מותשים מהנסיעה".

"פעם הבאה, פשוט תשתמשו בויברטור עם מנוע שקט. לי יש ויברטור ארגונומי פרימיום עם מנוע חזק, אבל שקט כמו עכבר, זה לא להאמין".

"אמא, אני לא רוצה לדעת" נחרד יונתן.

"אוייש נו, יונתן. זה סקס. אין מה להתבייש, להיפך. נשים בגילי לא מפסיקות לאהוב סקס. אתה יודע שאני גמרתי בזמן הלידה שלך?" צחקה שושי. "ואת, יעלי, אם את קופצת לחנות צעצועי מין תשאלי על ויברטור עם ראש מתפצל, את לא תאמיני מה זה יעשה לך שם בפנים. זה כמו שני מחושים שחודרים אליך. כולן חושבות שרוקט פוקט זה מספיק, אבל כל אביזר מין נותן לך אורגזמה אחרת, אני אומרת לך".

"תודה, שושי. אני אסע כבר מחר לחנות סקס ואבדוק את הויברטור המתפצל" הסמקתי.

"תעשי את זה ותקני לי עוד אחד על הדרך" צחקה שושי בקול. "אתם רוצים עוד משהו לאכל? אתם לא אוכלים כלום".

 

המשכנו לאכל ויונתן הנבוך היה צריך לשמוע אותי ואת אמא שלו מדברות על סקס, צעצועי מין ואיברים זקורים. בקיצור, הפכנו להיות החברות הכי טובות ועד היום אמא שלו נותנת לי מתכונים ללחמניות בריוש וטיפים מיניים. שניהם מעולים.