עמיחי לא סובל את הבוסית שלו. היא רעה, קשוחה ורק הנוכחות שלה עושה לו רע. לכן, כשהוא גילה שהיא הבליינד דייט שלו הוא נרתע מעט. למרות זאת, אחרי הדייט, הוא מצא את עצמו עמוק בתוכה

 

חבר טוב שלי, עמיחי, התקבל לאחרונה למשרת קופירייטר במשרד פרסום שאת שמו לא אציין. אבל אני כן אספר על מנהלת הקריאייטיב במשרד, שעמיחי גילה שהוא לא סבל אותה כבר בשעה 9:00 ביום הראשון לעבודתו.

 

עמיחי נזרק למים העמוקים והחל לעבוד על מכרז ללקוח גדול וחשוב. הוא התאמץ ושבר את הראש למצוא רעיונות שיתאימו ללקוח. ואז המנהלת, נקרא לה הלנה, נכנסה. טיפופי נעלי העקב שלה על רצפת הפרקט העבירו צמרמורת בגבו של עמיחי. ריח הבושם החריף שלה העביר בו חלחלה. הלנה הייתה מתוקתקת מכף רגל ועד ראש. היא לבשה חליפה שהחמיאה לגזרתה הדקיקה, שיערה המחומצן היה אסוף ומוקפד ללא רבב ופניה האליפטיות היו מכוסות בשכבת מייק-אפ גסה. היא רכנה מעל כיסאו של עמיחי ועיניה האפורות עמוסות המסקרה הביטו במסך המחשב שלו.

 

"תמחוק הכל" פקדה עליו ללא הסבר. "לא טוב".

"למה?"

"כי זה לא טוב".

"אוקיי. את יכולה להגיד למה? שאבין איך לתקן".

"כי זה גרוע. הסלוגן גרוע, הקונספט גרוע ולא עונה על הבריף. תחליף רעיון או שתחליף מקצוע".

וכך, במשך חודש מתסכל, הלנה נטפלה אל עמיחי מדי יום. וכשהרעיונות שלו עבדו והלקוח חתם, היא עדיין לא הייתה מרוצה.

 

"אל תיקח את זה אישית, היא נבזית אל כל החדשים" זימזם לעברו של עמיחי אחד העובדים לאחר געירה יומית של הלנה.

"אז היא תעזוב אותי לנפשי מתישהו?"

"יש סיכוי. זה גם תלוי במצב הרוח שלה. אם תשאל אותי, היא בתקופה נטולת סקס, זה הכל".

"הייתי שמח לעזור לה, אבל לא הייתי נוגע בה בחיים. כלבות מורידות לי את הזקפה" צחק עמיחי.

 

באותו הערב עמיחי חזר הביתה ומיהר להתארגן לדייט. לאחר זמן רב שהוא דאג לפרנסתו, הוא הרשה לעצמו להתפנות למציאת אהבה. את הדייט אירגן גיס של עמיחי, שלטענתו מצא בשבילו מישהי שהיא ממש הוא באישה. היא אמנם מבוגרת מעמיחי בכמעט 5 שנים, אבל זה רק הדליק אותו. בכל מקרה, הוא סמך על דעתו של גיסו והסכים לצאת עם אותה בחורה לבליינד דייט.

 

עמיחי הגיע למסעדה שהגברת המסתורית בחרה. הוא המתין בדיוק שתי דקות ואז הוא הריח ריח של בושם חריף, מלווה בטיפופי עקבים מלחיצים. הוא לא היה בטוח וגם היא לא.

"הלנה?"

"עמיחי?"

"טוב. נראה שהגיס שלי עשה טעות ולא ידע שאת הבוסית שלי. שנחתוך?"

"אנחנו כבר פה, לא? ואני רעבה, אז בוא נאכל ואז" התיישבה הלנה והזמינה אוכל. "מה בא לך? אני אזמין".

"בא לך סושי?"

"קראת את המחשבות שלי".

 

השניים סעדו ועמיחי הבחין במשהו שונה בהלנה. היא הייתה נחמדה. ממש. ברגע שהיא חייכה, הפנים שלה הפכו רכות יותר וכשהיא הייתה נבוכה, היא הייתה אפילו חמודה. שיערה היה פזור והחמיא לפניה שנראו לפתע עדינות. גם הקושי שלה לצוד את הסושי עם הצ'ופסטיקס היה מצחיק וחינני בעיניו. לרגע עמיחי שכח לגמרי מהלנה הבוסית ופשוט נהנה בחברתה. בלי שהם שמו לב לזמן, השניים סיימו לאכל והזמינו חשבון.

 

"טוב, היה נחמד. אז שניפרד כידידים?" חייך עמיחי.

"רוצה לקפוץ אליי לדירה ולהיות ידיד שלי שם?" שאלה הלנה ללא בושה. "אל תדאג, לא אפטר אותך אם תסרב".

"האמת שאני אשמח להתיידד אצלך".

"ככה חשבתי" חייכה אליו והשניים יצאו מהמסעדה. לא עברה רבע שעה והם כבר שתו קפה בסלון המרווח של הלנה.

 

שתיקה מביכה שררה ביניהם כשהם לגמו קפה תוך שהם בוחנים האחד את השניה. הלנה הסמיקה ושוב פניה נראו לו מתקתקות. בלי לשים לב הוא העביר את ידו על לחיה וחייך אליה.

"את פשוט מקסימה כשאת מובכת" אמר לה.

"תודה" חייכה אליו בחזרה ומצצה את אגודלו.

עמיחי הביט באגודלו נבלעת בפיה ונשך את שפתיו בהנאה.

"אני רואה שאת עדיין רעבה" נעמד ושחרר את חגורת מכנסיו. האיבר שלו בלט דרך התחתונים והלנה לא יכלה שלא לתפוס אותו בידה.

 

"הוא פשוט מושלם" הורידה את תחתוניו ובלעה את איברו. הלנה ליקקה את כולו ושאבה נמרצות. עמיחי הביט בבוסית הסקסית שלו מלמעלה. הוא תפס את ראשה ונע בתוך פיה. הלנה שיחקה עם אשכיו ועמיחי החל להתנשף בכבדות.

"בוא לחדר השינה, יש לי שם הפתעה בשבילך"  עצרה אותו הלנה.

 

השניים הלכו לחדר המיטות ושם עמיחי הופתע לראות נדנדת סקס תלויה מהתקרה. הלנה פשטה את בגדיה, הורידה זוג תחתונים סקסיים והוציאה מהשידה דילדו רוטט. היא נשכבה על הנדנדה עם רגליים מפושקות. עמיחי התיישב מולה ופישק את רגליה רחב יותר.

"תכניס לי את הדילדו" התחננה אליו במבט מפתה. עמיחי מרח חומר סיכה בטעם תות על הדילדו ובתוך הלנה. הוא ליקק בעדינות את איבר מינה.

"מתוקה" חייך. הוא הכניס את קצה הדילדו לתוכה וליקק את הדגדגן שלה. הלנה החלה להתפתל בהנאה. לאט, לאט הוא החדיר את הדילדו עוד קצת ועוד קצת. כל פעם מהר יותר וחזק יותר. ואז, כשהיא עומדת לגמור, הוא הפעיל את הרטט. הלנה החלה לרעוד ולהתנשף. ואז הוא עצר.

"את עוד לא גומרת, לא עד שאני נכנס" פקד עליה.

"מה שתגיד" הודתה לו בעודה מתנשפת.

 

עמיחי סידר את הרתמות של נדנדת הסקס והלנה התיישבה עליה כשישבנה מוטה מעלה בגובה של האגן של עמיחי. הוא נעמד מאחוריה, תפס את מותניה וחדר אליה בחוזקה. הלנה גנחה בהנאה.

"אוי, זה מעולה" פירגנה לו. "תמשיך ככה בדיוק. אתה מדהים!" צעקה בקול. כל הגבריות של עמיחי שנפגעה בעבודה חזרה לשיאה ועם כל חיזוק חיובי הוא החל לנוע מהר יותר וחזק יותר. שניהם התנשפו והזיעו מרוב הנאה. גופו של עמיחי התכווץ בבת-אחת ואז הוא הגיע יצא ממנה והגיע לסיפוקו על ישבנה העגול.

 

עמיחי והלנה נכנסו למקלחת משותפת זריזה ונשכבו על המיטה.

"נו, מגיע לי העלאה במשכורת?" צחק עמיחי.

"מגיע לך העלאה" נשקה לו. "קידום" נשקה לו בשנית. "משרד אישי. אוטו חברה. ביטוח מנהלים" מילאה את פניו בנשיקות.

"אני רואה את זה כחוזה שבעל-פה".

"ראה את העניין סגור".

 

אחרי חודש היא פיטרה אותו.