עודד ואודל היו חברים טובים מאז ומתמיד, אבל פה זה נגמר. אחרי הרבה זמן שעודד שמר את סודו בבטן, הוא החליט לאזור אומץ ולספר לאודל על אהבתו כלפיה. וכמו כל סוף טוב - הם סיימו את הערב בסקס רטוב עם ויברטור זוגי

 

היום הייתי בחתונה. לרוב אין לי כח לחתונות ואני מודה שניתקתי קשר עם לא מעט מכרים בחיי, רק על-מנת שיהיה לי תירוץ ראוי לא להגיע לחתונתם. שלא לדבר על מספר הדודים שנהרגו לי, כביכול, וכמות הגיחות לחו"ל, לכאורה, שהיו לי בכל תקופת חתונות. אבל לחתונה הזאת הייתי חייבת ללכת.

 

החתן הוא לא חבר קרוב שלי, אבל ידעתי איך הוא ואשתו הכירו והסיפור נגע לליבי. אני מודה שאפילו הזלתי דמעה בחופה.

 

עודד היה בן שנתיים כשהכיר את אודל, וזאת הייתה ידידות ממבט ראשון. שניהם שיחקו ביחד בכדורגל וגם בברביות. בגן-חובה הם צברו חברים נוספים, אבל הם תמיד היו החברים הכי טובים. וכך גם בבית הספר היסודי ועד התיכון, הצבא, הלימודים. עודד גדל להיות גבר מסוקס, גבוה ומזוקן ואודל צמחה לאישה שופעת, מלאה במקומות הנכונים. פניה הסקסיות הזכירו את קתרין זיטה ג'ונס בצעירותה.

 

לכל אחד מהם הייתה זוגיות משלו, אבל הקשרים של שניהם תמיד נגמרו תוך כמה חודשים והם לא הצליחו להחזיק מערכת יחסים יציבה בחייהם הפרטים, מלבד האחד עם השנייה. בכל זאת, הם היו כמו אחים.

"רק המחשבה של לשכב עם מישהו שהוא כמו אחי עושה לי להקיא" הייתה אודל תמיד אומרת כשהם היו משתעשעים ברעיון. "אני מעדיפה לשכב עם קקטוס" המשיכה בצחוק מתגלגל.

 

לפני כשנתיים, אחרי שעודד סיים עוד מערכת יחסים כושלת, אודל הגיעה לדירתו לנחם אותו. ואודל, כמו אודל, ידעה בדיוק מה לעשות בשביל לעודד אותו.

"מי שתהיה איתך תהיה מלכה, אתה יודע" הביטה בו. "אין עוד גברים כמוך. אתה באמת יהלום נדיר".

"טוב, את לא אובייקטיבית" מחה עודד דמעה מלחיו.

"להיפך. אני הכי אובייקטיבית" אמרה ברוך וליטפה את ראשו בנעימות.

 

עודד הביט באודל. היא באמת יפהפיה. אפילו יותר מקתרין זיטה ג'ונס. ואז הוא הרגיש מערבולת בבטן. מערבולת שהוא כבר הרגיש פעמים רבות בעבר ותמיד כשאודל הייתה בסביבה. יש שיקראו למערבולת הזאת פרפרים בבטן או התרגשות, אבל עודד ידע שזו אהבה. אהבה בת 30.

 

אודל לא ידעה, אבל עודד הבין שהוא מאוהב בה כבר לפני כמה שנים, אבל הוא לא העז להתוודות בפניה, הרי היא מעדיפה לשכב עם קקטוס. מלבד זאת, עצם המחשבה שהחברות שלהם תיהרס, הפחידה אותו עוד יותר מהווידוי בפניה. אבל באותו יום, המערבולת בבטנו של עודד הייתה חזקה מתמיד והוא הבין שהוא חייב לעשות עם זה משהו.

 

יום למחרת עודד ואודל יצאו לפאב הקבוע שלהם. עודד הגיע מעט לפני. בזמן שהוא חיכה לה הדופק שלו הרקיע שחקים וכפות ידיו הזיעו. ואז היא נכנסה. ודווקא היום, מכל הימים, היא לבשה את השמלה הסקסית השחורה שלה. עודד מיד הרגיש את ליבו ואיברו מתעוררים לחיים.

 

"מה יש לך, אתה נראה לחוץ" הביטה בו והזמינה שתי בירות.

"אני לחוץ".

"למה? בגלל הסתומה ההיא שנפרדה ממך? אתה לא אוהב אותה בכלל".

"לא אותה אני אוהב".

"אז יופי. תשתה בירה ותירגע. לחיים, בובי" הניפה את כוס הבירה והסתכלה עמוק לתוך עיניו.

"אני אוהב מישהי אחרת. מדהימה. כבר הרבה זמן" ירה עודד ללא התראה.

"נו. ומה הקטע שלה?" התעניינה אודל.

"היא הבן-אדם הכי טוב שאני מכיר. היא מצחיקה, חכמה, יפה. היא אוהבת אותי בדיוק כמו שאני, גם כשאני לא אני".

"נשמעת מושלמת".

"היא מושלמת".

"נו, אז למה אתה לא איתה עכשיו?"

"אני מפחד שהיא לא תרצה. היא רואה בי ידיד ולא יותר".

"שאלת אותה?"

"לא, אני לא צריך לשאול. אני יודע".

"איזה שטויות. אם לא תשאל לא תדע. תתפלא, יכול להיות שגם היא בעניין" אמרה אודל בהחלטיות. "אני מכירה אותה?"

"כן" חייך עודד. "זאת את".

 

השפתיים החייכניות של אודל נמתחו במהרה לכדי עווית תדהמה. שתיקה ארוכה שררה בין השניים. הלב של עודד החסיר כמה פעימות.

"חשבון, בבקשה" קראה אודל למלצר ועודד מיד חש גל של אכזבה בגופו.

"נמשיך את זה בבית" שילמה אודל.

 

השניים צעדו בדממה לכיוון הדירה של אודל וכשהגיעו לדירתה, אודל הוציאה עוד בירה מהמקרר ושתתה בעצבים.

"אני מצטערת. אני פשוט עוד מעכלת".

"אני מצטער שהנחתתי את זה עלייך ככה".

"זה בסדר" אמרה אודל והתיישבה בסמוך לעודד. היא ליטפה את ראשו, כמו שהיא תמיד עושה. ואז היא נשקה לו בלחי בעדינות  - כמו שהיא תמיד עושה.

 

שניהם הביטו אחד בשנייה ואז בלי לחשוב פעמיים, הם התנשקו במשך דקות ארוכות. הנשיקה הייתה לוהטת וממסטלת. אודל נבהלה מהחמימות שהרגישה בין רגליה. הפטמות הגדולות שלה הזדקרו והדגדגן שלה התרגש. היא הרימה את שמלתה מעלה והורידה זוג תחתונים סקסי, חושפת את איברה המגולח. ואז, בלי לחשוב פעמיים, היא פישקה את רגליה, משכה את ידו של עודד ושמה את אצבעו בתוכה. עודד היה מופתע מהמחווה, אבל הוא התמסר במהירות ומצץ את הדגדגן שלה. היא הייתה מתוקה בדיוק כפי שהוא דמיין.

 

"תביא מהחדר שלי ויברטור. יש שם אחד בצבע תורכיז" התנשפה אודל. "בבקשה".

עודד מיהר וחזר עם ויברטור משונה. היו לו שני חלקים גדולים והוא לא היה בטוח מה הוא אמור לעשות עם זה. מה גם שהוא לא היה בטוח אם תורכיז זה ירקרק או יותר תכלת.

"זה ויברטור זוגי" עזרה לו אודל. "הוא נכנס לתוכי ביחד איתך. אני רוצה שגם אתה תהנה".

 

עודד פשט את בגדיו תוך שניות. האיבר שלו כבר היה זקוף ומתוח. אודל נשכבה על גבה והרימה את רגליה על כתפיו של עודד. האיבר שלה כבר היה רטוב, אז עודד החדיר בקלות את הויברטור עמוק לתוכה. בתחילה הוא נתן לה להתענג עליו לבדה, כשהויברציות משתוללות בתוכה ובדגדגן שלה.

 

"תיכנס, בבקשה" התחננה אליו. "אני רוצה שתיכנס אלי".

עודד חדר אליה. בתחילה קצת ובעדינות. ואז עד הסוף וחזק. פרצוף של הנאה השתלט על פניה של אודל. השילוב של הויברטור ביחד עם האיבר הגדול של עודד והרטטים מילאו אותה בצורה מושלמת. גם עודד, שלא האמין שזה בכלל קורה לו, החל להתנשף בכבדות. הרטטים בתוך אודל העבירו חשמל בגופו וגל עצום של הנאה שטף אותו עם כל תזוזה.

 

עודד הרגיש הוא עומד לגמור, אבל הוא לא רצה שהסקס יגמר וממש כמו בסקס טנטרי, הוא הצליח לעצור את עצמו. הוא הרים את אודל, כופף אותה על הספה והמשיך לחדור אליה במהירות. אודל החלה לצעוק בהנאה. היא הרימה את ישבנה עוד למעלה, מתמסרת לאיבר של עודד ונותנת לו לחדור אליה עמוק יותר.

 

ואז היא הסתובבה, השליכה את עודד על הספה והתיישבה מעליו. היא רכבה עליו כשהויברטור עוד בתוכה. שניהם הפיקו רעשים רמים, אבל גם ככה אודל לא חיבבה את שכניה. הגוף של אודל רעד בלי שליטה ומנגד, גופו של עודד נמתח ושניהם התנשפו בקול וגמרו בצורה הכי הרמונית שניתן לתאר. לקח להם כמה דקות להסדיר את נשימתם.

 

"איך היה?" חייך עודד.

"כמו לשכב עם קקטוס" צחקה אודל. "סתם. את האמת? זה היה הסקס הכי טוב שהיה לי מעולם".

"באמת?"

"כן. כי זה היה עם רגש" קרצה אליו.

"מה זה אומר עם רגש?"

"זה אומר שאני אוהבת אותך, יא טמבל. תמיד אהבתי אותך. נכון, אני מבינה את זה רק עכשיו. ומתברר שאני גם ממש נמשכת אליך. טוב, את זה ידעתי".

"רגע". ירד עודד על ברכיו. "אודל, אני יכול להציע לך חברות?"

"כן, כן וכן" פרצה אודל בצחוק.

 

וכמו שאתם משערים, השאר היסטוריה. אודל ועודד הם הדוגמה המושלמת לאהבת אמת חזקה שמורכבת  מידידות טובה וסקס מטריף. למען האמת, אני חושבת שיש להם כרטיס חבר גם בתיאטרון וגם בחנות סקס. אז היום הלכתי לחתונה שלהם, שמתי להם שייק על-סך 200 ש"ח, בכל זאת, אני לא אוהבת חתונות עד כדי-כך, ואיחלתי להם חיים מאושרים יחדיו. ולעצמי, איחלתי למצוא אהבה בדיוק כזאת.