רימיניג הוא אחד הדברים שאתם פשוט חייבים להכניס למיטה שלכם. אולי לחלקכם קשה עם המחשבה של לשון בקרבת פי הטבעת, אבל אחרי שתקראו ותלמדו על רימינג, תרגישו קצת יותר בנוח, וברגע שתתחילו - לא תוכלו להפסיק.

רימינג, למי שלא יודע, זה שם לפעולת ליקוק פי הטבעת. מי שהתנסה בכך בעבר, יוכל להעיד שמדובר באקט שמוסיף הנאה ועונג לחיי המין, ומי שלא התנסה – מפספס.

 

ישבן הוא אחד האיברים הכי סקסיים בגוף האדם ומראה של פלח עסיסי עושה חשק לתת ביס. כאמור, בין פלחי הישבן מסתתר לו פי-הטבעת ואיכשהו, כשזה נוגע לסקס, הרבה אנשים מעדיפים לשמור מרחק. נכון, פי הטבעת לא ידוע בסניטריות שלו, אז לקרב לשם את הלשון נשמע מעט מרתיע. ובסופו של דבר, אנחנו יכולים לקרוא לזה איך שבא לנו, מדובר בליקוק חור תחת. אבל ברגע שתנסו, תראו שזה ממש בסדר ללקק חור תחת. יתרה מכך, אולי אתם אוהבים ללקק חור תחת ואתם פשוט לא ידעתם.

 

בכל אופן, לפני שאתם ניגשים לעניין, יש כמה דברים שצריך לדעת ולעשות כשזה נוגע לרימינג. אז נשמו עמוק, שמרו על ראש פתוח ותגללו למטה.

לפני הכל  - דברו על זה

אם לא התנסיתם בעינוג אנאלי על כל סוגיו עם הפרטנר שלכם, תמיד מומלץ לעדכן לפני שמתקרבים לפי הטבעת. לא צריך שיחת עומק עכשיו, יחסכם לא הולכים לשום מקום, פשוט הצעה פשוטה מתוך סקרנות ורצון לפנק את בן או הבת הזוג.

 

מגע מפתיע בפי הטבעת יכול לגרום לשרירים שם להתכווץ. בכללי, צריכים להיות עדינים עם האיזור הזה בהתחלה, במיוחד אם הפרטנר לא מנוסה ולחוץ מעט.

 

ניקיונות והכנות

חשוב שהמקבל או המקבלת ינקו לפני את האיזור. אין צורך בחוקן, כיוון שלא מדובר בפעולה חודרנית. מספיק לשטוף לפני את האיזור עם מים וסבון או אפילו מגבונים לחים. אם אתם מתכננים להמשיך לחדירה אנאלית, אתם יכולים לקרוא את המדריך האנאלי למתחילים.

לגבי הצד הנותן, מומלץ לנסות קודם על עצמכם. אתם לא יכולים ללקק לעצמכם את פי הטבעת, וחבל, אבל בהחלט אפשר לחקור את האיזור באופן ידני.

 

תנוחות

אתם במיטה, מתגפפים ומתחממים. לפני שאתם דוחפים את הלשון, תבדקו תנוחות שיאפשרו גישה נוחה ויהיו מהנות. תנוחת 69 יכולה להתאים. אם לצורך העניין את שוכבת על הבטן, אתה יכול לפשק את ישבנה ולאפשר גישה נוחה ללשון שלך, או להיפך. אתם תמצאו בקלות תנוחה שנוחה, אבל תמיד מומלץ לנסות תנוחות חדשות.

 

טכניקה

עכשיו כשאתם מרגישים בנוח, אפשר לגשת לעניין פריסטייל ואפשר לפעול על-פי מתכון:

אם את מפנקת אותו, העבירי את הלשון לאורך החריץ ואל פי הטבעת, משם אל חיץ הנקבים (בין האשכים לפי הטבעת) ואז תחזרי לפי הטבעת בתנועות מעגליות עם הלשון תוך כדי עיסוי ידני של איבר המין שלו.

אם אתה מפנק, פשק את ישבנה תוך חפינה עסיסית, תעשה את אותו הדבר עם הלשון, גם בתנועות מעגליות. למען הסטריליות, אל תעבור עם הלשון מפי הטבעת לנרתיק. תן תשומת לב לנרתיק, לדגדגן ולפטמות באופן ידני. אמנם כגברים אתם פחות מולטי טאסקינג, אבל מדובר במוטוריקה למתחילים ואין סיבה להזניח איזורים אחרים בזמן הרימינג.

 

כמובן, לא משנה מי מפנק, אל תשכחו חומר סיכה. כיוון שמדובר בעינוג אוראלי, מומלץ להשתמש בחומר סיכה בטעמים שבהחלט יפלפל (או ימתיק) את הרימינג. אין צורך לחדור עמוק עם הלשון, בשביל זה יש אצבע או פלאג אנאלי. תנועות ליקוק שטוחות לרוב מספיקות, אלא אם כן ישנה העדפה אישית. אחרי שהאיזור רטוב, מגורה ומשוחרר, אפשר להוסיף עוד חומר סיכה ולהחדיר אצבע קטנה בעדינות. להיזהר עם הציפורניים רק, כן?

 

מלבד העונג הטמון ברימינג, מדובר גם בפעולה שמומלץ לבצע לפני חדירה אנאלית. אז אם אתם מתכננים חדירה, חשוב שתשקיעו ברימינג, תשלבו פלאג אנאלי ותתנו לפרטנר שלכם את כל הזמן והלשון שהוא צריך בשביל להירגע לקראת החדירה.

 

מחלות

עדיף להימנע מרימינג עם פרטנר אקראי, כיוון שאם יש לו או לה עגבת, זיבה, הרפס או כלמידיה, אתם עלולים להידבק. אפשר לשים קונדום על הלשון, אבל מצד שני עדיף לא לשים קונדום על הלשון. בקיצור, שמרו את התענוג לפרטנר שאתם מכירים ויודעים שהוא בריא.

 

הכי חשוב – ליהנות

בהנחה שאף-אחד מכם לא לוקה בעגבת או כלמידיה (וגם אם כן) חשוב שתשתחררו ותתנו לעצמכם ליהנות. אם אתם חדשים בתחום, יתכן שבהתחלה התחושות יהיו חדשות ויגרמו לאי-נוחות מסויימת, אבל חשוב לזכור שתמיד אפשר לעצור וגם תמיד אפשר לעצום עיניים, להירגע ולהתרכז במגע הנעים של הלשון על גופכם, להתמסר לפרטנר ולגלות איזורים חדשים ומענגים בגוף שלכם.

 

גם הצד הנותן – חשוב להיות קשובים לפרטנר ולעשות את זה מתוך רצון והנאה. כמו חומוס, רימיניג עושים באהבה או שלא עושים בכלל. אין מה לחשוש, החויה תהייה מענגת לשני הצדדים. ברגע שתתמסרו, יהיה לכם רק מה להרוויח.