רונן הוא גבר מושלם. כשהוא אוהב בחורה, הוא מתייחס אליה בכבוד ואוהב אותה עד סוף העולם. ביום שהוא הכיר את אמל, הוא התאהב. אחרי חיזורים רבים היא נענתה והם עשו סקס לוהט ורטוב. מה רק שרונן לא ידע, שהוא יתחרט על היום בו אמל פתחה את דלתה ונכנסה אל חייו

 

יש לי חבר טוב, רונן שמו, שעבד למשך תקופה בקיוסק בחדרה. אבל גלגול חייו של רונן בשוק הקמעונאי אינו העניין בסיפור.

הסיפור של רונן מתחיל ביום בהיר אחד בו נכנסה לקיוסק בחורה יפהפייה. רונן הופנט על-ידי תלתליה השחורים, שכמו בשיר, נפלו על הכתפיים ומה יפים הם השדיים. סלחו לי על המילים, אבל היא סחבה שני בז'ז'ים ענקיים ותפוחיים שהחמיאו למותן הצר שלה. בעודה סוקרת את היצע הקיוסק, עיניה החומות נתקלו בעיניו האפרפרות של רונן, אבל היא מיד הסיתה את מבטה בבושה.

 

כשאותה עלמה טובת מראה סיימה ללקט מוצרים בקפידה, היא הגיעה לקופה עם תרסיס לניקוי חלונות ואקונומיקה ריחנית.

"לא ראיתי אותך פה אף-פעם" חייך אליה רונן בביישנות. "את חדשה בעיר?"

"התחלתי לעבוד פה במשק-בית" ענתה לו במבטא מקרטע ושלפה שטר של 50.

"אה, צרפתיה, נכון?"

"לא, יא חביבי. אני, איך אתם אומרים? בת-דודה".

"זה בסדר, זה לא מפריע לי" אמר רונן והחזיר לה את העודף.

"זה אמור להפריע?" צחקה ופנתה לכיוון היציאה. "אתה יכול לקרוא לי אמל"  חייכה אליו ונעלמה מפתח הקיוסק.

 

מאז אותו יום, אמל פקדה את הקיוסק מדי יום, כשהיא רוכשת את מיטב חומרי הניקוי. היא סיפרה לו שהיא גרה בפורידיס ועובדת בעיקר בזכרון-יעקב. רונן חיזר אחריה באובססיביות רבה ואמל נשארה בקיוסק פעמים רבות, רק בשביל לדבר איתו, אבל היא נאלצה לסרב לחיזוריו; לא כי היא לא רצתה. היא בת 19 ואמורה להתארס לגבר מבית טוב שייעדו לה.

 

"את אוהבת אותו?" הסתכל בה רונן בעיניי כלבלב.

"אנא ערף. לא מכירה אותו. אבל הוא אמר שהוא אוהב אותי".

"גם אני אוהב אותך, אמל. אמלולה. אמלולית מתוקית שלי".

אמל הביטה בו. הייתה לה אינטואיציה חדה, היא ידעה שרונן לא משקר. גם היא הרגישה פרפרים בבטן בכל פעם שנכנסה לקיוסק והוא מאד משך אותה כמו סופלה שוקולד ברמאדן. היא רצתה אותו בתוכה, אבל לא יכלה. ואז, בלי שאלות, הוא נשק לשפתיה שהיו רכות בדיוק כפי שתיאר. אמל נמסה באותה שניה והתמסרה לנשיקה. טעמו היה מתוק והריח שלו שיכר אותה.

 

רונן נעל את הקיוסק, הגיף את החלונות וכיבה את מצלמות האבטחה. בתוך 10 דקות השניים היו בלי בגדים. אמל נשכבה על גבה והבז'ז'ים הענקיים שלה נעמדו זקופים ופטמותיה החומות זקרו. רונן צבט את פטמותיה בחוזקה ואמל התמסרה לכאב בעונג. רונן החל למצוץ את הפטמות שלה ואז העביר את לשונו במורד בטנה היישר אל הדגדגן שלה שהתחבא בין תלתלי ערווה סבוכים.

 

רונן ליקק את הדגדגן של אמל בזמן שהחדיר לה אצבע. שתי אצבעות. שלוש. עם כל אצבע הגניחות של אמל גברו והלהיבו את רונן, אז הוא קיבץ את אצבעותיו והחדיר את כל כף ידו לתוכה. אמל רעדה מרוב עונג.

 

"איווה, איווה! תמשיך, תפדל!" צעקה תוך כדי שכף היד והאמה של רונן עמוק בתוכה. גופה של אמל נמתח וגופה המיוזע רטט. רונן הוציא את ידו החוצה ונוזלים רבים השפריצו מתוכה בזמן שעיניה התגלגלו מעלה מרוב הנאה.

 

"וואוו" פלטה אמל, מופתעת. "זה היה, יעני לא אנושי".

"את לא אמורה להיות בתולה?" צחק רונן.

"שכבתי רק עם דילדו. זה נחשב?"

"אני צריך לקנא?"

"ממש לא. אתה צריך לקנא בזה" הוציאה אמל שפתון מהתיק שלה.

"זה קצת מעליב".

"זה לא שפתון רגיל" צחקה אמל והפעילה את השפתון. זה היה רוקט פוקט רוטט במיוחד. "יש לי את הסודות שלי" קרצה אליו.

 

אמל הסתובבה על ארבע, הרימה את ישבנה העגול והצמידה את הרוקט פוקט לדגדגן שלה.

"תיכנס, אני רוצה אותך בפנים" התחננה אליו.

רונן תפס את מותניה וחדר אליה חזק ומהר. הוא הביט בישבנה ורצה לצבוט עצמו. הוא לא האמין שהוא בתוכה. הנרתיק שלה היה חם ונעים והתחושה הייתה כל-כך נעימה. אמל המשיכה לשחק עם עצמה ונכנסה במהרה לרצף של אורגזמות מתמשכות שהיא לא יכלה ולא רצתה להפסיק. רונן לא רצה שזה יגמר ומשך כמעט חצי שעה עד שיצא החוצה וגמר על הישבן התפוחי שלה. שניהם התנשקו והתחבקו על רצפת הקיוסק. רונן הדליק סיגריה ושניהם עישנו ביחד. רונן נשק לאפה הקטנטן ולשפתיה הרכות. היא חייכה אליו.

 

ואז היא הלכה.

רונן חיכה בקוצר רוח לרגע שהיא תיכנס שוב לחנות ותקנה מסיר שומנים או סקוטש-ברייט. אבל היא לא הגיעה. שבוע. שבועיים. חודשיים שלמים עברו והגעגוע של רונן גבר והעמיק את השבר הטקטוני שבליבו. הוא היה מנקה את רצפת הקיוסק עם מטלית פייבר טבולה באקונומיקה ריחנית שהזכירה לו משום מה את הריח שלה.

 

יום אחד רונן נסע לעבודה וחיכה ברמזור האדום. ואז הוא ראה אותה, סליחה על הקלישאה, בסובארו סטיישן כחולה עם גבר על-ידה. רונן פתח את החלון בשביל להגיד לה שלום ואז הגבר בסובארו נשק לה, ישר על השפתיים הרכות. אמל חייכה והסיתה את תלתליה אל מאחורי אזניה. הייתה לה טבעת על אצבע ידה השמאלית, היא הייתה מאושרת.

 

רונן סגר את החלון, הרמזור התחלף לירוק וכל אחד מהם נסע לכיוון אחר.