אשה מאחורנית לבושה בג'ינס קצר מחזיקה ספריי צבע

בדרך-כלל גברים רוצים לחדור מאחור, אבל היה לי בן-זוג שרק עצם הרעיון העלה בו חלחלה. החלטתי שאם אנחנו רוצים לשמור על התשוקה שלנו ובעיקר על הליבידו שלי, אנחנו חייבים להתנסות באנאלי. מפה לשם, הצלחתי להפעיל את קסמיי והיה לנו לילה בלתי נשכח

 

יצאתי עם מישהו במשך שנה וכבר עברנו לגור ביחד. בהתחלה שכבנו כל יום, לפעמים כמה פעמים ביום, כשהביצועים תמיד חזרו על עצמם: הוא יורד לי, עולה למעלה ומכניס את איברו לפי וברגע שעומד לו מספיק הוא חודר אליי במיסיונרי, לפעמים כשרגליי על כתפיו. חצי שנה זה היה הנוהל ערב שלנו, ובחצי הנוסף – זה הפך לנוהל החד-שבועי שלנו. אהבתי אותו, אבל השעמום, אלליי, הרג אותי. הייתי צמאה למשהו אחר, פרוע יותר ובעיקר חדש יותר, וכשאני רוצה משהו, אין סיכוי שהוא לא יקרה.

 

יניב היה אמור להגיע הביתה ב-19:00, כמו בכל יום. היתה לי חצי שעה להתארגן, אז עשיתי חוקן זריז, התקלחתי ולבשתי בגד גוף סקסי בצבע שחור עם נגיעה של תחרה ושני פפיונים אדומים שמעטרים את הפטמות שלי. הבגד כאילו נתפר למידותיי. יש לי גוף של שחקנית פורנו ואני אוהבת להשוויץ בו. איפרתי את עיניי החומות-ירקרקות ושמתי אודם וורדרד על השפתיים, בדיוק בצבע של הפטמות שלי. הסתובבתי ובחנתי את הישבן החשוף שלי. הוא לא יוכל להגיד לו לא. חסר לו.

 

סאונד של מפתחות נשמע במנעול, אז קפצתי מיד למיטה, נשכבתי על הצד וחיכיתי שיכנס.

"יעלי? איפה את?" נשמע קולו. כחכחתי בגרוני, מסמנת לו לבוא. יניב נכנס לחדר השינה ולסתו נשמטה.

"יש לך קצת ריר על הסנטר" התגריתי בו.

"וואוו, יעל, את פשוט בובת-מין אנושית" גמגם וישר מיהר לתפוס את השד שלי. נתתי לו למעוך אותו, ואז הוא ניגש לבין רגליי.

"חכה רגע" עצרתי אותו. "חשבתי שהיום נעשה משהו קצת שונה".

"את רוצה לרדת לי קודם?" שאל, בטוח שאקפוץ על ההצעה.

"לא. כלומר, אפשר, אבל חשבתי שנמשיך עם משהו אחר" אמרתי והוצאתי מהמגירה חומר סיכה שקניתי בחנות סקס.

"את תמיד רטובה, למה חומר סיכה?" גירד את ראשו.

"יניב, אני רוצה שתיכנס אליי, אבל מאחור".

"מאחור? מה פתאום, איכס, לא. תני לרדת לך, נו" ניסה לשלול אותי.

"לא תדע עד שלא תנסה" אמרתי, פישקתי את רגליי, ועיסיתי עם האצבע שלי את פי הטבעת. "שים קצת חומר סיכה פה, נו".

"לא, מה יש לך?" אמר תוך שהוא מביט בי משחקת עם עצמי. ראיתי שהוא אוהב את מה שהוא רואה, אז מתחתי את בגד הגוף הצידה והחדרתי את האצבע יותר עמוק. יניב המשיך להסתכל תוך שהוא מסנן "מה את עושה" ו"מה פתאום", אבל הוא לא הצליח להסיר את מבטו.

 

"יודע מה? אז בינתיים אני רק רוצה שתוציא מהמגירה צעצוע קטן, אתה מסוגל לעשות את זה?" שאלתי ונשכתי את שפתיי בעונג.

"כן, אני יכול". יניב הוציא פלאג אנאלי עם זנב. "מה, זה?"

"כן. אני רוצה שתמרח על זה קצת חומר סיכה. תעשה את זה בשבילי?"

"אני לא הולך להחדיר לך את זה, אין מצב".

"טוב" אמרתי, הסתובבתי על ארבע ופישקתי את ישבני. "אז אני אמשיך לשחק עם עצמי לבד בחושך". הכנסתי לתוכי שתי אצבעות ופי הטבעת שלי כבר התרחב מעט. "זה ממש נעים לי, שאמשיך?"

"אם זה עושה לך טוב" הביט בי וחפן את הישבן שלי. לאט, לאט האגודל שלו התקרבה לאיזור האסור.

"אני יכול להכניס לך, אבל קצת. אם זה כואב לך, אז ישר מפסיקים".

"סגור" פישקתי את ישבני עם שתי הידיים, הכי רחב שאני יכולה והרמתי את הישבן למעלה. יניב מרח מעט חומר סיכה, הרגשתי את האגודל שלו בפנים, מגששת, ואז הרגשתי את המתכת הקרירה של הפלאג. יניב סובב את הפלאג, כאילו הוא מבריג אותו לתוכי. הרגשתי את פי הטבעת שלי מתרחב ורק הסיטואציה שלעצמה הדליקה אותי. זרמים עברו בי, התחלתי להתנשף. לא נגעתי לעצמי בדגדגן, עוד לא. רציתי להרגיש רק את זה. התמקדתי בתחושה והתמסרתי אליה. יניב ראה שאני נהנית, אז הוא הרשה לעצמו לדחוף את הפלאג עמוק יותר.

 

"איך הזנב האדום שלי?" שאלתי אותו ונענעתי בישבני.

"חמוד, האמת" צחק. "בטוחה שזה לא כואב לך?"

"לא כואב בכלל" אמרתי, הסתובבתי על הגב ופישקתי רגליי לצדדים, כמעט בשפגאט. המשכתי לשחק עם הפלאג האנאלי בתוכי. "בטוח שאתה לא רוצה להיכנס?" שלפתי את הפלאג החוצה, תפסתי את ירכיי ומשכתי אותם למעלה, כשהברכיים שלי מול פניי. "אני נקייה ופתוחה".

"אני אנסה רק קצת, אבל אני לא יודע אם הוא ישאר עומד, הוא לא רגיל לזה" אמר וחשף את איברו הזקוף.

"מה שתגיד" הסכמתי איתו ומשכתי את רגליי עוד למעלה. יניב מרח עוד חומר סיכה והכניס מעט ממנו פנימה עם האצבע. רטטים נעימים עברו בגופי. הוא התמקם מעליי וחדר אליי באיטיות, נזהר שלא להכאיב לי. גנחתי בהנאה, כל הגוף שלי התמסר לתחושת המלאות. שיחקתי לעצמי מדי פעם עם הדגדגן, נוגעת, לא נוגעת.

 

יניב החל לנוע בקצב מהיר יותר. הוא התנשף ונאנק, מפליק לישבני ומועך את השדיים שלי, נראה שהוא הולך להתפוצץ. בבת-אחת הוא סובב אותי, כך שרגליי היו על הרצפה ושאר גופי מכופף על המיטה.

"תישארי ככה" פקד עליי וחדר אליי בחזקה מאחור. כל המיטה רעדה ביחד איתנו, אני בטוחה שכל השכנים שמעו אותנו. יניב היה חייתי כמו שהוא בחיים לא היה. הוא הרים אותי והצמיד אותי  לקיר כשהוא מאחוריי, ממשיך לחדור אליי במהירות. הזזתי את הישבן אחורה, מאפשרת לו לחדור עמוק יותר. הדופק של שנינו עלה, כל גופי רטט וכל גופו נמתח ואז שנינו גמרנו בתיאום מושלם ובאנחות קולניות. שנינו נשכבנו על המיטה, מסופקים כמו שלא היינו הרבה זמן.

 

"נו, זה היה כזה נורא?" צחקתי. "סבלת? היה לך קשה?"

"זה היה לא נורמלי" הביט בי. "זה קלישאה, אבל החיים שלנו התחלקו לשניים עכשיו. זה היה כל-כך טוב שהדבר היחיד שמפריע לי זה שלא עשיתי את זה קודם".

"עדיף מאוחר מאשר לעולם לא. היית מעולה" נשקתי לו והלכנו לישון בתנוחת כפיות כשהאגודל שלו בתוך פי הטבעת שלי.