לי ולבעלי, שיחיה, יש סקס רע. מאד. כל לילה אני הולכת לישון לא מסופקת וכבר שכחתי איך תשוקה מרגישה. לילה אחד, הופיע גבר בחלומותיי, המאהב המושלם, ועשינו סקס כמו בפנטזיה אמיתית. כל לילה חיכיתי שהוא יגיע, והוא הגיע, אבל לסוף הזה, בטח שלא ציפיתי

 

"אני גומר, אני גומר" גנח ירון מעלי אחרי דקה של סקס מיסיונרי, וגם זה היה דקה אחת יותר מדי.

"זהו, סיימתי" הזיע עלי ויצא ממני.

אני לא מבינה איך הסכמתי להתחתן עם ירון. הסקס איתו כל-כך גרוע, אבל איכשהו האהבה ניצחה. אהבה, זה לא מספיק.

"לילה טוב, יעלי" נשק לי, חיבק אותי ונרדם מיד. בא לי לבכות. כבר שנה שאני כמהה לגבר שיבוא, וסליחה על המילה, יתקע אותי כמו שצריך, שיטחן אותי, שישבור לי את האגן, שיפתח אותי, שיכנס בי, כל אחד, מישהו. הבטתי בירון, הוא כבר נחר בפה פתוח. הסתובבתי לצד השני ולאחר אינספור מחשבות טורדניות נרדמתי.

 

ואז הוא הגיע.

גבר שרירי, לא מדי, בדיוק במידה שאני אוהבת, עם עור שזוף, זיפים מחוספסים, עיניים אפורות וראש מלא שיער. הוא מעט צעיר ממני, אבל זה ממש לא הפריע לו או לי. הוא הביט בי כאילו אני הדבר הכי סקסי עלי-אדמות.

"מי אתה?" שאלתי אותו כשהוא מביט בי בחושניות, מת לאכל אותי.

"אני מישהו שרוצה לפנק אותך כמו שלא פינקו אותך מעולם".

"אה, אז תגיד" נעצתי את ציפורניי בגבו ונישקתי אותו. זו הייתה הנשיקה הכי טובה שחוויתי אי-פעם. מלאת תשוקה, חייתיות ורכות בו-זמנית. המאהב המסתורי שלי קרע ממני את פיג'מת הסנופי והשליך אותי על המיטה. הוא נישק וליקק את כל גופי כאילו אני עשויה משוקולד. הפטמות שלי הזדקרו בתוך הפה שלו והדגדגן שלי פעם מבלי שהוא נגע בו. אני מסוגלת לגמור רק מלראות אותו מתענג על גופי. ואז הוא הרים את רגליי למעלה עם יד אחת ועם היד השניה פתח את השפתיים שלי וינק את הדגדגן שלי כאילו יוצא ממנו חלב. הרגשתי חשמל זורם בכל הגוף שלי ואז הוא הכניס את לשונו פנימה, מסובב אותה בתוכי, מתענג על הטעם שלי, ומבלי ששמתי לב מצאתי את עצמי בשיאה של אורגזמה מטורפת, חוץ-גופנית, לא שפויה.

 

רטטתי על המיטה, לא מסוגלת לשלוט בגופי, ואז הוא חדר אלי עם האיבר הענק שלו, שכאילו הותאם בדיוק למידותיי. האיבר שלו הרגיש כמו ויברטור פרימיום משוכלל עם מאה מצבי רטט, מאתיים מהירויות ושלושה מנועים רבי -עוצמה. הוא ידע בדיוק כמה ואיך אני רוצה, שזה חזק ומהר, הכי עמוק שאפשר להיכנס. אני עומדת לגמור שוב, הפעם חזק יותר. כל גופי נמתח, התחלתי לצעוק מרוב עונג, הרגשתי פיצוצים בדגדגן שלי ומעין תנודות בכתף, כאילו מישהו דוחף אותי, ואז התעוררתי.

 

"יעלי, את בסדר?" הביט בי ירון.

"מה? כן, אני בסדר" הבטתי מתחת לשמיכה. הרטבתי את כל הסדין.

"צעקת מתוך שינה, אז הערתי אותך. נראה לי היה לך סיוט".

"מה? כן. היה לי סיוט. חלמתי שגובלינים רודפים אחרי".

"הם היו בטח ממש מפחידים, כל הגוף שלך רעד באימה".

"כן, ממש מפחידים. ממש. טוב, וואוו. כבר בוקר עוד מעט. תהיה דארלינג ותכין לי קפה?"

"בטח שמופי".

"תודה שמופון".

 

החלפתי במהרה את הסדינים, שנינו התארגנו ונפרדנו כל אחד לדרכו. כל היום חשבתי על החלום שלי, על המאהב המסתורי שהופיע לי בחלום. הוא הרגיש כל-כך מציאותי. אני זוכרת את המגע שלו, את הריח שלו, את האיבר הענק שלו שנראה כאילו יצקו אותו מתבנית של דילדו באורך של 24 ס"מ, מעוטר וורידים ורחב. רק מהמחשבה עליו הרטבתי. כשחזרתי הביתה, הלכתי להתקלח ומשם ישר למיטה, מחכה אליו שיבוא ויטפל בי.

 

אבל הוא לא בא. קמתי בבוקר עם סדין יבש וכך גם בבוקר שלמחרת. בערב שלאחר מכן אני וירון שכבנו. כרגיל, לא גמרתי, אפילו לא קרוב, והלכתי לישון טרודה ומתוסכלת.

"יעלי, חיכיתי לך ולא באת" הסתכל אליי המאהב הסקסי שלי.

"חיפשתי אותך. לא הגעת אליי לחלום".

"אני כאן, זה מה שחשוב" נשק לי, הפשיט אותי וקשר את ידיי באזיקים למיטה, מכין את הארוחה שלו. הוא רתם את רגליי למפסק רגליים. הוא חיבר את הרצועות גבוה, כך שרגליי יהיו הכי מפושקות שאפשר, מותיר את האיבר שלי חשוף לרווחה ופתוח בשביל שהוא יוכל לאכל אותו. הוא הצליף עם שוט בין רגליי. זרמים של עונג עברו בגופי עם כל הצלפה. ואז הוא החדיר לי אצבע, שתי אצבעות, ובלי ששמתי לב כל היד שלו היתה בפנים כשהוא מעניק לי את הפיסטינג הכי טוב שניתן לדמיין. היד שלו נגעה במקומות ובנקודות שמעולם לא הגיעו אליהן. רעדתי כולי, אבל מפסק הרגליים שמר אותי במקומי, לא מאפשר לי לזוז ומשאיר אותי כנועה למעלליו של המאהב שלי. גנחתי כמו שלא גנחתי בחיי ומטר עצום של נוזלים נשפך מבין רגליי.

 

"בוקר טוב, יעלי" הביט בי ירון.

"בוקר ממש טוב" חייכתי.

"מה, שוב רדפו אחריך גובלינים?"

"גובלינים זומבים, אל תשאל".

"קפה, קושקוש?"

"כן, קושקושון".

 

בלילה למחרת אני וירון עשינו את הסקס הכי גרוע שאפשר לדמיין, שלושים שניות שהסתכמו למטר של שתי טיפות זרע דלילות, ואז, אחרי שנרדמתי, המאהב שלי שוב הופיע וגרם לי לגמור כמה פעמים ברצף ובעוצמות מטורפות. לא ידעתי שהגוף שלי יכול לייצר כל-כך הרבה נוזלים. למחרת אני וירון לא שכבנו והמאהב שלי לא הגיע. ואחרי עוד יומיים אני וירון שכבנו, והנה, הוא שוב הופיע. לקח לי קצת זמן להבין, אבל האמת המרה היא שהמאהב שלי מופיע רק אם אני וירון שוכבים, וככל שהסקס שלנו גרוע יותר, כך המאהב שלי מטפל בי טוב יותר ומביא אותי לשיאים חדשים של עונג. בסופו של דבר, שכבתי עם ירון רק בשביל לחלום על המאהב שלי וירון, מסכן, דאג לי כי היו לי כל לילה סיוטים על גובלינים-זומבים-ערפדים מהחלל החיצון שרדפו אחרי, וכל בוקר החלפתי סדינים כי כנראה שהזעתי מהמפשעות, אז ירון קרא לי בשמות חיבה, הכין לי קפה ובישל לי כי כנראה אני עוברת תקופה ממש קשה.

 

אבל זה לא החזיק. אני וירון התגרשנו אחרי חצי שנה וכשהוא נעלם – גם המאהב מהחלומות נעלם. בוקר אחד, הלכתי בדרך הארוכה לעבודה, ואז, מצידו השני של הרחוב ראיתי גבר מתקרב לכיווני.

"זה לא יכול להיות" אמרתי לעצמי. מצמצתי ושפשפתי את עיניי. אני לא מדמיינת. זה המאהב שלי, חי ונושם ואמיתי ומתקרב עם כל צעד לכיווני. הוא הביט בי כאילו הוא מכיר אותי, מחייך אליי את החיוך שלו. החבילה שלו בלטה מהמכנסיים המחויטים והריח המשכר שלו הגיע עד לנחיריי. חייכתי אליו בחזרה. נראה שהוא מזהה אותי, שהוא מכיר אותי מאיפשהו. התקרבנו אחד לקראת השני ואז כל אחד המשיך בדרכו. הבטתי לאחור וצפיתי בו מתרחק. הרגליים שלי קפאו במקומן.

יום אחד, אולי, אתה תהיה שלי.

--המשך יבוא--