מעבר לחלק הראשון של הסיפור

לי ולבעלי לשעבר היה סקס נוראי, אבל כל לילה שהייתי שוכבת איתו הייתי חולמת על מאהב מסתורי ומענג במיוחד. יום אחד, ראיתי את המאהב הדמיוני שלי ברחוב, חי ונושם. ולא ניגשתי. לאחר חיפושים רבים מצאתי אותו ומה שעשינו היה יותר קינקי מכל פנטזיה רטובה שקיימת

עבר כבר חודש מאז שנתקלתי במאהב מהחלום שלי. הוא פסע ברחוב, נאה בדיוק כמו בחלומות שלי ובטיפשותי, קפאתי במקומי. מאז הלכתי כל בוקר באותה דרך, מנסה לשחזר את צעדיי, אבל הוא לא הגיע. נאחזתי בפיסות הזיכרון מאותו יום שנתקלתי בו ומהחלומות נוטפי התשוקה, אבל כבר התחלתי לחשוב שאולי בכלל דמיינתי אותו.

 

ערב אחד חזרתי מהעבודה באותה הדרך. היה חשוך בחוץ והייתי עייפה, רציתי רק להגיע הביתה. לפתע הרגשתי יד תופסת בכתפי. קפצתי בבהלה.

"סליחה, לא התכוונתי להבהיל אותך". זה היה הוא. אנשים נוטים להיות דרמטיים ולטעון שליבם החסיר פעימה כתגובה למאורע כזה או אחר, אבל אני יכולה להישבע שהלב שלי החסיר איזה עשר פעימות. עמדתי מולו בהלם.

"אני ממש מתנצל, באמת" ניסה להרגיע אותי.

"זה בסדר. באמת. חייכתי אליו" הרגשתי חמימות בין רגליי, לא יכולתי לשלוט בעצמי, אז הדבקתי לו נשיקה. הוא לא נבהל מהמחווה. להיפך, הוא תפס בישבן העגול שלי ומשך אותי אליו. יכולתי להרגיש את החבילה שלו על הירך שלי. התחלתי להרטיב באמצע הרחוב והוא שם לב שאני דרוכה ומוכנה לפעולה.

"וואוו. מי את?" הסניף את צווארי.

"יעל, נעים מאד".

"אני ניקולס. רוצה לקפוץ אלי לקפה?"

"מאד".

 

הרגשתי בתוך חלום שמתגשם, ובאמת, הייתי בתוך חלום שמתגשם. הגעתי לדירה של ניקולס.

נ י ק ו ל ס אמרתי לעצמי בראש שוב ושוב, השם שלו כבר המיס אותי. היגענו לדירתו המרווחת שבצפון תל-אביב. לא טרחנו אפילו לחמם את המים. מיהרנו ישר לחדר השינה, מדלגים על הסלון עם רצפת הפרקט ורהיטי העץ הכבדים וקפצנו למיטת סופר קינג-סייז יוקרתית. כל הבית הריח כמוהו. נשמתי את ניקולס בחוזקה בזמן שהוא קרע ממני את הבגדים. נשארתי רק עם גרביון סקסי פתוח, ללא תחתונים.

 

"אל תזוזי" הביט בי בעיניים זוממות. "אני הולך לטפל בך". ניקולס חיבר רצועות עם מוטות ברזל לידיי ולרגליי, מותיר אותי שכובה על הבטן כשרגליי מכופפות ופשוקות וידיי מאחורי גבי. האיבר הוורוד שלי הציץ דרך הגרביון הפתוח. ניקולס העביר אצבע אחת בין רגליי כמו רס"ר משמעת.

"תראי מה עשית" הגיש לי אצבע רטובה. ליקקתי את האצבע בהנאה, מחכה שיעולל בי כל מה שירצה. ניקולס לא היסס, הוציא שוט והצליף בישבני. הישבן שלי רטט עם כל הצלפה והתחלתי לצעוק מרוב עונג. בחיים לא חשבתי שכאב יכול להיות כל-כך מענג.

"שקט" גער בי. "אסור לך לדבר" הצליף בי שוב. ניקולס הוציא מהמגירה גאג שחור שכמותו ראיתי לפני כן רק בחנויות סקס יוקרתיות וקשר את רצועותיו מסביב לצווארי כשהכדור חוסם את פי, משתיק אותי. הוא המשיך להצליף בי כשאני לא יכולה לעשות דבר מלבד להתענג. אחרי כמה הצלפות הוא סובב את השוט, פישק את שפתיי והחדיר לי את ידית השוט. חזק ומהר. רציתי לצרוח מרוב עונג, אבל לא יכולתי. הגאג הפריע לי לבלוע, רוק נזל מצידי פי. הרגשתי מושפלת בדיוק כמו שרציתי. ניקולס החדיר את השוט עמוק לתוכי, עמדתי לגמור ואז הוא עצר. הוא נהנה מזה יותר משאני נהניתי.

 

"נראה לך שאת הולכת לגמור עכשיו?" הצליף בי שוב. "את טועה". ניקולס שיחרר אותי מהקשירה והורה לי לשכב על הגב עם רגליים פשוקות.

"רחב יותר" פקד עליי. עשיתי כדבריו, מנצלת את כישורי האקרובטיקה שלי בשביל לתת לו תצפית ומרחב פעולה טובים יותר. ניקולס הביט בי, נראה שהוא מרוצה ממה שהוא רואה. הוא צבט את הדגדגן שלי והחדיר לי אצבעות, מדליק אותי עוד יותר. הוא פשט את מכנסיו והצמיד את האיבר שלו לשדיים הגדולים שלי ומשם לתוך הפה שלי. ינקתי וליקקתי אותו בהנאה. לא הצלחתי להכניס אותו עד הסוף כי הוא היה עצום, בדיוק כמו בחלומות שלי. ניקולס המשיך לחדור לפה שלי בזמן שהוא צובט את הדגדגן שלי חזק יותר ואז הוא נעצר.

 

"את צעצוע המין שלי, ברור?" צבט אותי חזק יותר. הנהנתי בהסכמה. הוא החדיר לי אצבע אחת לפי הטבעת והחזיק את האיבר שלו מעלי. ואז הוא השתין עלי. על החזה ועל הבטן. בחיים שלי לא נדלקתי ככה. הוא באמת עשה בי כל מה שהוא רוצה. יכולתי לגמור רק מלהביט בו מטיל עלי את מימיו, אבל עצרתי את עצמי.

"את רוצה אותו בפנים?" ניער עלי את איברו. הנהנתי לחיוב. הוא ראה שאני מתחננת.

"אז אני רוצה אותך על ארבע. עם הישבן למעלה. תתפסי את הלחיים עם הידיים ותפשקי רחב".

עשיתי כל מה שהוא אמר, מחכה להרגיש אותו בפנים. ניקולס ירק בין רגליי, לא שהאיזור לא היה רטוב מספיק. להיפך. הוא תפס במתניי וחדר אליי, עד הסוף וחזק. עמדתי להתפוצץ מרוב הנאה. גמרתי תוך דקה, ואז שוב ושוב ושוב. לא יודעת כמה פעמים. כל פעם חזק יותר ורטוב יותר. אחרי אורגזמה שהתמשכה דקות ארוכות ניקולס יצא ממני, סובב אותי וגמר על החזה שלי כשהוא מתנשף ומתכווץ בעונג.

נשכבנו על המיטה, נאנחים. ניקולס הוריד ממני את הגאג ונשק לי נשיקה ארוכה ורטובה.

"קפה?" ליטף את ראשי.

"אני אשמח".

 

וכך פגשתי את ניקולס, המאהב מהחלומות, תרתי-משמע. תוך שבוע עברנו לגור ביחד ולאחר שנה הוא הציע לי אירוסים. כמובן שהסכמתי. כל יום היינו עושים סקס חייתי והיה לנו אוסף עצום של אביזרי מין קינקיים במיוחד שרכשנו מחנות סקס. הייתי מאושרת.

לילה אחד עשינו סקס ששולבו בו כיסוי עיניים, מכונת סקס משומנת ושלל צעצועי מין אחרים. הלכתי לישון מסופקת במיוחד. מיד לאחר שעצמתי את עיניי ניקולס הופיע בחלומי.

"מה, באמת לעוד סיבוב בחלום?" חייכתי אליו.

"כן, אהובתי" לחש לי, נשק לי ומיד חדר אליי במיסיונרי. הוא הזיע והתנשף כאילו מי ישמע ולא הצלחתי אפילו להרגיש אותו בתוכו. אחרי 30 שניות בהן אפילו לא התחממתי, גופו נמתח.

"אני גומר, אני גומר" נאנק ואז הרים את ראשו אלי. זה היה ירון, בעלי לשעבר.

"מעכשיו, כל לילה שאת איתו, את תחלמי עלי" צחק בצחוק מרושע. "איזה לופ דפוק, אה?"

 

"יעל, מה קרה?" העיר אותי ניקולס כשאני מיוזעת ומבוהלת. "היה לך סיוט?"

"כן. אל תשאל" התנשפתי.

"מה, על גובלינים או משהו כזה?"

"יותר גרוע" התנשפתי. "הרבה יותר".