0פריטים

סל הקניות שלך ריק

Product was successfully added to your shopping cart.
  • ויברטור יוקרתי מסיליקון רפואי עם הטענה מגנטית, חזק ונוח לשימוש "DUILIO" ויברטור יוקרתי מסיליקון רפואי עם הטענה מגנטית, חזק ונוח לשימוש "DUILIO"
  • ויברטור יוקרתי מסיליקון רפואי עם הטענה מגנטית, חזק ונוח לשימוש ויברטור יוקרתי מסיליקון רפואי עם הטענה מגנטית, חזק ונוח לשימוש
  • ויברטור יוקרתי מסיליקון רפואי עם הטענה מגנטית, חזק ונוח לשימוש "DUILIO" הטענה מגנטית ויברטור יוקרתי מסיליקון רפואי עם הטענה מגנטית, חזק ונוח לשימוש "DUILIO" הטענה מגנטית
  • ויברטור יוקרתי מסיליקון רפואי עם הטענה מגנטית, חזק "DUILIO" ויברטור יוקרתי מסיליקון רפואי עם הטענה מגנטית, חזק "DUILIO"

ויברטור יוקרתי מסיליקון רפואי עם הטענה מגנטית, חזק ונוח לשימוש "DUILIO"

תיאור מהיר

"DUILIO" הוויברטור היוקרתי המעניק חוויה ייחודית לנשים שאוהבות להתפנק בסטייל.

זמינות: במלאי

מחיר : 769.00 ₪

מבצע: 499.00 ₪

מוצר זה בדרך כלל נרכש יחד עם המוצרים הבאים:

לקוחות שקנו את המוצר הזה בדרך כלל שילבו אותו עם המוצרים הבאים:

פרטים

"DUILIO" הוא הוויברטור האידיאלי לנשים שאוהבות להתפנק בסטייל. "DUILIO" כולל רטט רב עצמה המעורר את הגוף ומדליק את כל הנקודות הרגישות בגופך ומאפשר לך לגלות עולמות חדשים של אהבה והנאה. הסיליקון הרפואי ממנו עשוי הוויברטור מאפשר ליהנות ממגע נעים ומלטף את הגוף, מגע המתאים את עצמו לטמפרטורה הייחודית של גופך. ההטענה המגנטית מאפשרת לך ליהנות מהוויברטור למשך שעות ארוכות ולהתנייד עמו לכל מקום שתחפצי. לחוויה מעצימה מינית ומעוררת את כל ההורמונים - "DUILIO".

מידע נוסף

אחריות מלאה 12 חודשים בלעדי לרוכשים בחנות היבואן סופר טויס
אורך כולל 22 ס"מ
מק"ט V997

לקוחות שרכשו מוצר זה קנו גם